"Rolnik szuka żony": znana twarz w programie. Fani widzieli kandydata w innym show

Agnieszka ma barwnych kandydatów
Agnieszka ma barwnych kandydatów
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. UrK

25.09.2023 11:30, aktual.: 25.09.2023 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak dotąd okazuje się, że to Agnieszka w obecnej edycji "Rolnik szuka żony" wybrała najbardziej barwnych kandydatów. Ci jednak wywołują mieszane reakcje wśród widzów. Jednego z nich znają z "Chłopaków do wzięcia" i nie mają o nim najlepszego zdania.

W dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" od samego początku nie brakuje już emocji. Rolnicy i rolniczki mieli okazję spotkać się z wyłonionymi z listów potencjalnymi kandydatami. I tu czekały na nich niespodzianki.

Agnieszka dowiedziała się, że jeden z jej wybranków nie mógł się z nią spotkać, bo... przebywał w ośrodku uzależnień. Artur z kolei zarzucił kandydatce, że zupełnie nie wygląda jak na zdjęciach, które mu wysłała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Innych niespodzianek także nie brakowało. I tak m.in. okazało się, że Ewa, która przyjechała do Waldka, już wcześniej próbowała swoich sił na castingach do takich programów jak "Disco Star" i "Idol".

Widzowie też przekonali się, że w programie wystąpił mężczyzna, który już zaistniał w innym programie z rolnikami w roli głównej. Czujni widzowie wskazali, że wcześniej był związany z Kariną z "Chłopaków do wzięcia".

Agnieszka nie była pewna, czy to odpowiedni kandydat dla niej, ale postanowiła dać mu szansę i poznać go bliżej. Widzowie nie podzielili jej pozytywnego nastawienia.

"Ehhh... Ostatnio widziałam filmik, gdzie tłumaczy się, że nie jest z Kariną z ‘Chłopaków do wzięcia". I teraz Rolnik szuka żony", "Prymitywny typ. Jego rynsztokowe odzywki do kobiety latają po necie. Parcie na szkło", "Patologiczny typ. W ‘Chłopakach do wzięcia’ z Kariną nie wyszło to teraz rolniczka Oj Panie Karolu parcie na szkło niesamowite" - piszą. A wy co sądzicie?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także