"Szukał domu i sponsorki". Po finale "Rolnik szuka żony" rozpętała się burza

Stosunek Eli do Marka zmienił się o 180 stopni
Stosunek Eli do Marka zmienił się o 180 stopni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.12.2021 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" doszło do zaskakującego zwrotu akcji z udziałem Eli i Marka. Okazało się, że rolniczka rozstała się z nim w niezgodzie. I choć nie chciała prać brudów na wizji, to powiedziała o jednej sytuacji, która bardzo ją dotknęła. Widzowie nie mieli po tym litości dla Marka.

Jak sama nazwa wskazuje, w "Rolnik szuka żony" główne role odgrywają mężczyźni. Choć w niektórych edycjach zdarzały się wyjątki – przykładem jest Ela, która szukając partnera w programie, natknęła się na Marka. Ich relacja kwitła przed kamerami, widzowie byli przekonani, że coś z tego będzie. Ostatni odcinek rozwiał jednak wszystkie wątpliwości.

"W czasie randki Ela i Marek wydawali się w sobie zakochani. Najwyraźniej sytuacja się zmieniła" – napisano na oficjalnym profilu "Rolnika szuka żony" na Instagramie pod zdjęciem Marka ze spuszczoną głową.

- Zapowiadało się pięknie, Marek mnie zauroczył, że jak "szczeniara" otwarłam serce i drzwi domu. Początek był bardzo fajny. Czuję trochę rozczarowania, że to mnie spotkało, że uwierzyłam w miłość. Uwierzyłam, że on jest bardzo za mną i że uda nam się – mówiła Ela, która zdradziła, że bała się ponownego spotkania z mężczyzną.

Marek bronił się i twierdził, że zawsze zachowywał się z klasą.

- Jest wiele argumentów, które nie pozwalają nam być razem. Są tak żenujące, że ich nawet nie mogę powiedzieć na wizji – mówiła Ela, która podała tylko jeden przykład, świadczący o klasie Marka. Okazało się, że z ust mężczyzny padło stwierdzenie: "Ciało masz nastolatki, a na twarzy zrób sobie botoks".

Widzowie komentujący odcinek w mediach społecznościowych nie zostawili na Marku suchej nitki.

"Ela pełna klasa i nie chciała prać brudów na wizji. Widać, że starała się tłumić złe emocje. Marek po raz kolejny pokazał, że to zwykły pasożyt bez honoru i klasy" – napisała jedna z widzek.

"Marek, ty twarz właśnie straciłeś, a Pani Ela ma większe jaja od ciebie", "On szukał miłości? Chyba domu i sponsorki", "Stary manipulant", "Zwykły cham" – czytamy w komentarzach pod zdjęciem Marka.

Niektórzy sugerowali, że Marek może mieć zaburzenie narcystyczne, ale jedno jest pewne – Ela w ostatnim odcinku była zupełnie inną kobietą. Zupełnie zgasła i nie chciała nawet spojrzeć na niedoszłego partnera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (206)
Zobacz także