Trwa ładowanie...
d48e7py

"Rolnik szuka żony": trzeci sezon bije rekordy popularności

Trzeci sezon programu ogląda średnio 4,16 mln osób, czyli o 260 tys. widzów więcej, niż zgromadziła druga seria reality-show. "Rolnik szuka żony" deklasuje rywali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": trzeci sezon bije rekordy popularności
(Facebook.com)
d48e7py

Program, w którym polscy rolnicy szukają miłości swojego życia, emitowany jest w niedziele o godz. 21:25. Pierwsze cztery odcinki show widziało średnio 4,16 mln osób. Do tej pory największą oglądalnością cieszył się czwarty odcinek produkcji, który zgromadził przed telewizorami 4,56 mln widzów. Drugą edycję "Rolnik szuka żony", która była pokazywana w podobnym czasie w ubiegłym roku w analogicznym okresie oglądało średnio 3,90 mln osób. Oznacza to, że program zyskał 260 tys. widzów.

Jedynka w czasie nadawania programu zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym, mając dużą przewagę nad konkurencją. Wiceliderem jest Polsat, który nadaje wówczas "Kabaret na żywo" i "CSI: Cyber". Trzeci jest TVN, pokazujący serial "Na noże", a czwarta - Dwójka.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Telewizja Polska zdecydowała o kontynuacji hitowego reality-show. Czwarty sezon programu "Rolnik szuka żony" widzowie zobaczą jesienią 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony": zwiastun 4. odcinka

d48e7py

Podziel się opinią

Share
d48e7py
d48e7py