Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Sławomir miał już narzeczoną. "Przez 2 lata go zwodziła"

Sławomir przed udziałem w "Rolnik szuka żony" zdradził, że zdecydował się na zgłoszenie do programu po trzech latach samotności. Teraz mama rolnika z Kujaw rzuciła więcej światła na wcześniejsze życie uczuciowe syna.

"Rolnik szuka żony": Sławomir miał już narzeczoną. "Przez 2 lata go zwodziła"Źródło: Instagram.com
d1ztzn1
d1ztzn1

35 lat, wysoki brunet, rolnik, strażak, fan wędkowania i motoryzacji. Sławomir po zgłoszeniu się do programu nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony pań. Dlaczego więc nie potrafił sobie ułożyć życia rodzinnego przed "Rolnikiem"? Okazuje się, że próbował i był na ostatniej prostej do ołtarza. Ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Obejrzyj: "W łóżku z Oskarem": Helena Norowicz jest z mężem od 60. lat. Przepis na miłość?

"Po trzech latach samotności Sławomir zdecydował się zgłosić do naszego programu. Ma nadzieję, że udział w 'Rolniku' odmieni jego życie i pomoże mu znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Kobietę, której mógłby zaufać i z którą mógłby spełnić resztę życia" – czytamy na stronie programu, dzięki któremu Sławomira z Kujaw poznała cała Polska.

O uczestniku "Rolnika" opowiedzieli także jego rodzice.

d1ztzn1

- Sławek miał narzeczoną. Zwodziła go przez 2 lata obietnicami, że zostanie jego żoną i przyjdzie na gospodarkę. I nagle... zerwała z nim znajomość! – wyznała na łamach "Rewii" pani Zdzisława, mama Sławomira.

- Syn to wyjątkowy chłopak. Potrzeba mu tylko cichej, zaradnej, pracowitej dziewczyny. Chociaż na naszym podwórku od lat jest bocianie gniazdo, nie mogę się doczekać wnuka... – dodał pan Henryk, ojciec Sławomira.

Oglądacie "Rolnik szuka żony"?

d1ztzn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ztzn1