Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Seweryn jednak jest z Magdą?

Niedawno konto na Instagramie Seweryna z "Rolnik szuka żony" zniknęło. Z kolei z profilu jego ówczesnej dziewczyny Magdy zniknęły ich wspólne zdjęcia. Jak się okazuje, to wcale nie musi oznaczać końca tej relacji.

"Rolnik szuka żony": Seweryn jednak jest z Magdą?
d2c37fw
d2c37fw

Zanim trafił do "Rolnik szuka żony", był przez kilka lat w poważnej relacji, niestety ta zakończyła się fiaskiem. W programie rozkochał w sobie Dianę, ale ostatecznie wybrał młodziutką Marlenę. Ich niedojrzałość, brak jakiejkolwiek komunikacji i inne oczekiwania wobec tego związku doprowadziły do katastrofalnego wręcz końca miłości na wizji. Gdy przedstawił widzom TVP swoją nową dziewczynę Magdę, zapewniał, że to ta jedyna.

Gdy już myśleliśmy, że skasowanie wspólnych zdjęć i konta oznacza kolejne fiasko, na profilu Magdy pojawił się post dający nadzieję fanom tej pary.

"A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny. Niezmiennie, fotograf ten sam - Pan S."

d2c37fw

"Panem S." Magda zawsze nazywała Seweryna. Widzimy go także odwróconego plecami na jednym z jej InstaStories. Być może rolnik poznał ciemną stronę popularności i dlatego postanowił wycofać się z mediów społecznościowych? To na pewno dobrze wpłynie na jego związek z dziewczyną.

d2c37fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c37fw