Trwa ładowanie...
ycipk-16k9uh

"Rolnik szuka żony": Seweryn ma nową dziewczynę. Kim jest jego partnerka?

Seweryn znany z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę. Informacje o jego rozstaniu z Marleną okazały się prawdziwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Seweryn ma nową dziewczynę. Kim jest jego partnerka?
"Rolnik szuka żony": Seweryn ma nową dziewczynę. Kim jest jego partnerka? (Materiały prasowe)
ycipk-16k9uh

Seweryn i Marlena byli najgłośniej komentowanymi uczestnikami 6. edycji "Rolnik szuka żony". Bardzo szybko zdobyli uznanie widzów, którzy mocno im kibicowali. Ich relacja rozwinęła się w dynamiczny sposób, dziewczyna chciała założyć z nim rodzinę. Po czasie wyszło na jaw, że plotkowała przeciwko innym kandydatkom, Seweryn nie miał już dłużej ochoty na kontynuowanie relacji.

Jak się okazało, Seweryn znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. Z doniesień serwisu Fakt wynika, że uczestnik "Rolnik szuka żony" poznał nową partnerkę poprzez swoich znajomych. Dziewczyna pochodzi z niewielkiej miejscowości niedaleko Chwalimia, gdzie Seweryn prowadzi własne gospodarstwo. Najwidoczniej musiało bardzo zaiskrzyć pomiędzy zakochaną parą, ponieważ szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu.

Nie jest to pierwszy przypadek sąsiedzkiej miłości wśród uczestników show "Rolnik szuka żony". Wcześniej udane związki z dziewczynami z okolic stworzyli Paweł Szakiewicz z 1. edycji oraz Marek Walczak z 3. sezonu.

ycipk-16k9uh

ZOBACZ TAKŻE: Seweryn z "Rolnika" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-16k9uh

ycipk-16k9uh
ycipk-16k9uh