Trwa ładowanie...
d3ik8d4

"Rolnik szuka żony": Sara Szewczyk przeszła ogromną metamorfozę

Sara Szewczyk, uczestniczka 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", przeszła spektakularną metamorfozę. Jej przemiana wywołała lawinę komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Sara Szewczyk przeszła ogromną metamorfozę
"Rolnik szuka żony": Sara Szewczyk przeszła ogromną metamorfozę (Materiały prasowe)
d3ik8d4

"Rolnik szuka żony": Sara Szewczyk przeszła ogromną metamorfozę

Sara Szewczyk była uczestniczką 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Pojawiła się w nim, gdy odpowiedziała na list Karola. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, jednak Sara zyskała popularność i dużą liczbę fanów.

Sara opublikowała nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, gdzie pochwaliła się nową fryzurą. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" zrobiła sobie grzywkę. W opisie zdjęcia podzieliła się swoimi doświadczeniami z fryzjerami, które nie zawsze były przyjemne.

d3ik8d4

"Dziewczyna z grzywką. Dla mnie i pewnie dla większości z Was włosy to świętość. Dlatego też wizyta u fryzjera to niezły stres. Już kilka razy zdarzyło mi się , że tak zwane podpięcie końcówek skończyło się krótkimi włosami I łzami. Niektóre fryzjerki chyba nie ogarniają tych kilku cm, o których mówimy. Nie mówię już nawet o nieudanych kolorach tak, tak miałam już chyba wszystkie kolory i włosy poniszczone wyglądem przypominające siano. Tym razem było jednak inaczej . Moja fryzjerka z Włoch rozumiała mnie, nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam, co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie?" - napisała Sara (zachowano oryginalną pisownię).

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Wielu internautów było zachwyconych nową fryzurą Sary.

"Pasuje ci grzywka. Pięknie"

d3ik8d4

"Mówiłam ci,że będzie ci pasować. Ja się bałam grzywki, ale włosy tak szybko rosną, że warto zaryzykować"

"Ładnemu to we wszystkim dobrze" - pisali.

A co wy sądzicie o metamorfozie gwiazdy?

ZOBACZ WIDEO: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

d3ik8d4

Podziel się opinią

Share
d3ik8d4
d3ik8d4