Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Rolnik marek znalazł miłość! Zakochani już planują rodzinę?

Marek Walczak, jeden z uczestników trzeciej edycji hitowej produkcji TVP1 zdradził szczegóły swojego nowego związku, który zrodziła się poza programem. Kim jest jego wybranka? Czy już planują wspólną przyszłość?

Share
"Rolnik szuka żony": Rolnik marek znalazł miłość! Zakochani już planują rodzinę?
Źródło: Facebook.com
djes5tt

Rolnik Marek nie znalazł miłości życia w programie "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu emisji show postanowił jednak skontaktować się z kandydatką, która wysłała do niego list, ale nie zakwalifikowała się dalszej części show. Jak się okazało, wybór padł na Olę, o której uczestnik trzeciej edycji programu opowiadał niedawno w samych superlatywach.

- Dzieli nas trochę kilometrów, bo Ola mieszka na południu Polski, ale to nie problem. Wiek też nie jest jakimś dramatem. Moim zdaniem im młodsza dziewczyna, tym lepsza, bo najpierw to ja zaopiekuję się nią jak najlepiej, a potem ona mną. Taka będzie kolej rzeczy - stwierdził Walczak w rozmowie z "Rewią".

djes5tt

Zakochany rolnik już planuje wspólną przyszłość z wybranką swego serca. Jest nawet gotów zostać po raz trzeci ojcem (ma 22-letnią córkę Karolinę i 21-letniego syna Adama).

- Te rzeczy, które dla innych dziewczyn były utrudnieniem, czyli muchy, gęsi i inne zwierzaki, dla niej nie stanowiły problemu. (...) Nie chcę żyć w pojedynkę. Program jeszcze utwierdził mnie w tym przekonaniu. A jeśli spotkam kobietę, która naprawdę mnie pokocha, to jestem gotów zostać ojcem po raz trzeci. Lubię dzieci - powiedział uczestnik show.

Czy na świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" zobaczymy rolnika Marka z Olą?

Marta Manowska, program "Rolnik szuka żony" Facebook.com
Marta Manowska, program "Rolnik szuka żony" Źródło: Facebook.com
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony": jak Szymon, pierwszy uczestnik, odnajduje się w programie?

djes5tt

Podziel się opinią

Share
djes5tt
djes5tt