Kamila z "Rolnik szuka żony" spotyka się z rolnikiem. Pokazała fotkę ze wspólnej imprezy

Kamila z "Rolnik szuka żony" czeka na miłość
Kamila z "Rolnik szuka żony" czeka na miłość
Źródło zdjęć: © kadr z programu

13.06.2022 12:45, aktual.: 14.06.2022 07:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamila znów przykuła uwagę internautów. Rolniczka okrzyknięta "królową pieczarek" bawiła się na imprezie z uczestnikiem poprzedniej edycji. To Maciek, którego widzowie nazywali z kolei "królem czereśni".

"Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącą popularnością. Na tyle dużą, że w przygotowaniu jest już kolejna edycja. Ponadto fanów programu żywo interesują miłosne perypetie jego uczestników. Tych, którym udało się znaleźć partnerów w programie, jak i tych, którzy nadal szukają szczęścia poza nim.

Bohaterowie też nie dają o sobie zapomnieć. Chętnie dzielą się swoimi sercowymi podbojami, a także radosnymi wiadomościami o zaręczynach albo powiększeniu rodziny. Jeszcze inni zwyczajnie wodzą wszystkich za nos, flirtując z uczestnikami innych edycji.

Nie jest tajemnicą, że zwyczajnie się znają. Często przyjaźnie zawarte pomiędzy bohaterami "Rolnika" trwają naprawdę długo. Niektóre nawet przeradzają się w związki. Czy tak będzie w przypadku Kamili z ósmej edycji i Maćka z siódmej?

Obojgu nie udało się znaleźć odpowiedniej pary w programie. Oboje uchodzili też jeśli nie za wybrednych, to za wyjątkowo wymagających wobec kandydatów.

Para wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród internautów, kiedy wrzuciła zdjęcia z tej samej imprezy. W dodatku sprawiali wrażenie, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie.

W sieci nie brakuje spekulacji, że parę prawdopodobnie łączy coś więcej niż przyjaźń. Czy tak jest w rzeczywistości? Kamila nieraz zagrała już fanom na nosie. Co ją łączy z Maćkiem, dowiemy się zapewne niebawem.

Kamila i Maciek na wspólnej imprezie
Kamila i Maciek na wspólnej imprezie© Instagram.com
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także