Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Przełom w związku Grzegorza i Doroty

Wzięli udział w show TVP i dziś są szczęśliwi. Grzegorz i Dorota postanowili kontynuować relację po zakończeniu "Rolnik szuka żony". Zdaje się, że wszystko układa się dobrze. A nawet doskonale!

"Rolnik szuka żony": Przełom w związku Grzegorza i DorotyŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d2tmdq7
d2tmdq7

Jedno jest pewne. Piąta edycja "Rolnika" była pełna emocji. Nie brakowało miłosnych uniesień, ale też gorzkich słów oraz łez. Śmiało można powiedzieć, że Grzegorz i Dorota byli jedną z najbardziej lubianych par w programie. Za każdym razem na ich twarzach gości uśmiech od ucha do ucha, poważnie myślą o przyszłość, ale do wszystkiego podchodzą z rozsądkiem.

Jak donosi "Rewia", Dorota zamieszkała u rolnika w Kamionce na Suwalszczyźnie. Z pewnością nie było łatwo uczestniczce flagowej produkcji TVP, ponieważ zakochanych dzieliło aż 700 (!) km. Jak widać, miłość przezwycięży nawet tak olbrzymią odległość. Oprócz tego para planuje ogłosić zaręczyny i ślub, który ma odbyć się już w nadchodzącym roku.

Historie takie jak Grzegorza i Doroty pokazują, że w programie telewizyjnym można znaleźć miłość. I nie tylko piąta edycja ma na swoim koncie sukcesy w parowaniu ludzi. Wystarczyło obejrzeć świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", gdzie pojawili się m.in. Małgorzata i Paweł. Przypomnijmy, że w 2018 r. wzięli ślub i spodziewają się dziecka.

d2tmdq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tmdq7