"Rolnik szuka żony": Nieudany podryw Maćka. Dziewczyna się nie zorientowała!

"Mówił takie teksty, a jak nie zdążyłam tego zakodować!"
"Mówił takie teksty, a jak nie zdążyłam tego zakodować!"
Basia Żelazko

02.11.2020 11:57, aktual.: 01.03.2022 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po tym, jak pożegnał się z Eweliną, ochoczo zabrał na randkę Ilonę. Poznaliśmy jego drugą twarz. Szkoda, że Ilona... niczego nie zauważyła!

Na samym początku siódmego sezonu "Rolnik szuka żony" wszyscy byli przekonani, że faworytką Maćka jest Monika. Długowłosa nauczycielka chemii zrobiła na nim piorunujące wrażenie i rolnik nie mógł się doczekać, aż dziewczyna przyjedzie do niego na gospodarstwo.

Niestety na miejscu, wśród czereśni i huku petard odstraszających szpaki chemia między nimi prysła. Monika nie chciała starać się o chłopaka, nie zadała pytań o sad, o pracę na wsi. On zniechęcił się jej biernością. Uczucie wypaliło się po obu stronach.

W ostatnim odcinku Maciek pożegnał się z Eweliną. Zapłakana dziewczyna jeszcze na koniec usłyszała, że "zaangażowała się najmocniej ze wszystkich dziewczyn".

Gdy ją odprawił z bukiecikiem w ręku, zaprosił na randkę Ilonę. A my wreszcie mogliśmy poznać jego drugą twarz! Do tej pory wydawało się, że jest tak zajęty pracą i obowiązkami, że nie ma głowy do flirtu. Przekonaliśmy się, że to nieprawda.

Podczas spotkania sam na sam zasypywał dziewczynę komplementami. Położył nawet jej dłoń na swojej.

- Ze wszystkich dziewczyn ty podobasz mi się najbardziej - wyznał już w samochodzie. Niestety! Nie spotkało się to z żadnym odzewem.

- Podrywał mnie chyba. Mówił takie teksty, a jak nie zdążyłam tego zakodować - powiedziała potem do kamery szczerze dziewczyna.

Maciej zaskoczył widzów poczuciem humoru, sypał żartami jak z rękawa. Jednak gdy powiedział Ilonie: "Nie mogę się napatrzyć na ciebie".

Ta zdawała się nie słyszeć jego słów i zaczęła mówić... o swojej komórce. "Muszę zmienić telefon, bo właśnie pani dzwoniła z sieci" - rzuciła głucha na jego awanse.

Oboje jednak uznali randkę za bardzo udaną. Jeśli Maciej nie zmienił swojego zdania o Monice, to chyba wiemy, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także