Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Natalia nie jest już singielką. Pokazała zdjęcie z chłopakiem

Natalia z "Rolnik szuka żony" wreszcie zakochana. Choć wciąż nie zdradziła, kim jest jej wybranek, pokazała romantyczne zdjęcie. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że serce uczestniczki jest zajęte.

Share
"Rolnik szuka żony": Natalia nie jest już singielką. Pokazała zdjęcie z chłopakiem
Źródło: Youtube.com
d2mvwcd

Natalia z "Rolnik szuka żony" długo nie miała szczęścia w miłości. To sprawiło, że postanowiła znaleźć drugą połówkę w show TVP1. Do programu przybyła w poszukiwaniu mężczyzny o atrakcyjnym wyglądzie, dobrym charakterze i zbliżonych zainteresowaniach. Te cechy, przynajmniej na pierwszy rzut oka, miał posiadać Sławomir. Niestety, rolnik wybrał w finale Martę, a Natalię odesłał do domu.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

25-latka z Pomorza Zachodniego nie załamała się. Tym bardziej, że z "Rolnik szuka żony" wróciła z nową przyjaciółką - Dianą, kandydatką Seweryna. Jest jeszcze jeden plus udziału w programie. Natalia nie może opędzić się od nowych adoratorów. I choć wielu fanów próbowało ją w sobie rozkochać, wiele wskazuje na to, że dziewczyna znalazła już swojego księcia z bajki.

d2mvwcd

Początkowo Natalia ukrywała fakt, że jej serce jest zajęte. Starała się dyplomatycznie odpowiadać na pytania fanów, którzy byli żywo zainteresowani życiem uczuciowym niedoszłej rolniczki. Gdy zapytań i ofert matrymonialnych zaczęło przybywać, wyraźnie dała do zrozumienia, że żaden inny mężczyzna nie ma już u niej szans.

Niedawno Natalia pochwaliła się romantycznym zdjęciem z wybrankiem. Choć wciąż nie zdradziła jego personaliów, widać, że zakochani są ze sobą szczęśliwi. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć powodzenia!

d2mvwcd

Podziel się opinią

Share
d2mvwcd
d2mvwcd