Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska podsuwa pomysł na finał

Marta Manowska zamieściła na Instagramie zdjęcie nawiązujące do najbliższego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Jednocześnie też przypomniała widzom, że wkrótce poznamy finałowe zakończenie.

Share
"Rolnik szuka żony": Marta Manowska podsuwa pomysł na finał
Źródło: Facebook.com
dp32whh

"Rolnik szuka żony" od sześciu sezonów cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Program nie tylko obala stereotypy dotyczące polskiej wsi, ale również pokazuje ludzi z krwi i kości - takich którzy pragną spokojnego, stabilnego życia u boku drugiej połówki. "Jutro przed nami 11 odcinek 'Rolnik szuka żony' pod tytułem 'Randki'. Ale już za tydzień, 1 grudnia odbędzie się finał 6 edycji. Jak myślicie jak to wszystko się zakończy? U Adriana?" - napisała pod postem Marta Manowska.

Fani skomentowali natychmiastowo: "O Adriana jestem spokojna. Będą z Ilonką szczęśliwi", "Bardzo pasują do siebie. Życzę im miłości i szczęścia". Jedna z fanek zapewniła tych, którzy jednak mieliby jeszcze jakieś wątpliwości: "Są razem. Mam potwierdzone info!".

dp32whh

Finałowy odcinek szóstego sezonu "Rolnik szuka żony" będzie można obejrzeć w niedzielę 1 grudnia w TVP o 21:15. W ostatnim odcinku pojawią się wszyscy uczestnicy, w tym także Waldemar, który na samym początku zrezygnował z programu, ponieważ żadna z wybranych przez niego pań nie przypadła mu do gustu.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

dp32whh

Podziel się opinią

Share
dp32whh
dp32whh