Trwa ładowanie...
d2fwkrp

"Rolnik szuka żony": Małgorzata pokazała zdjęcia ze ślubu siostry

Małgorzata Borysewicz to, jak dotąd, jedyna rolniczka, która w programie "Rolnik szuka żony", szukała sobie męża. I znalazła. Na planie zakochała się w młodszym od siebie Pawle. Ostatnio wspominała własne wesele z okazji ślubu siostry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": program połączył Małgosię i Pawła
"Rolnik szuka żony": program połączył Małgosię i Pawła (Facebook.com)
d2fwkrp

Małgorzata Borysewicz (Sienkiewicz) jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek show TVP "Rolnik szuka żony". Nie da się o niej zapomnieć nie tylko ze względu na urodę i fakt, że w programie znalazła miłość (co nie zdarza się aż tak często). Małgosia jest jedyną kobietą, która w "Rolniku..." szukała partnera jako rolniczka, a nie jedna z kandydatek do roli żony. Udział w lubianej przez widzów serii zakończył się dla niej hucznym ślubem. Niedawno wspominała go, ponieważ bawiła się na weselu siostry.

Na instagramowym profilu Małgorzaty trafiło kilka zdjęć z imprezy. Rolniczka na ślub Mileny ubrała się w krótką białą sukienkę. Mini miała prosty krój, ale wcale nie była skromna. Bogate zdobienia przyciągały wzrok, podobnie jak oryginalny dekolt. Małgosia kreację uzupełniła czarnymi szpilkami. Co ciekawe, biel zazwyczaj zarezerwowana jest tylko dla panien młodych i uchodzi za kolor zakazany dla gości.

Jej siostra wystąpiła w białej sukni, która również mocno się błyszczała. Jak przystało na profesjonalną makijażystkę, dziewczyna malowała się samodzielnie.

Małgorzata napisała na Instagramie: "Hej wesele, a w zasadzie już grubo po. Nasze wesela są szalone i do białego rana. Zdjęć bez cenzury mało. Tu w tym roku tylko 1, w przyszłym będzie się działo! Rysio miał tu 4 miesiące. Aż sentymentalnie nasze się przypomniało. Wesele ojca chrzestnego i Mileny za nami. Fajne wesele... nana fajne wesele!".

d2fwkrp

Małgosia i Paweł Borysewiczowie, uczestnicy 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", kilka tygodni temu świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Rolniczka była już wówczas w ciąży, teraz jest mamą 8-miesięcznego Ryszarda.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d2fwkrp

Podziel się opinią

Share
d2fwkrp
d2fwkrp