Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Siostra Małgosi ekspertką w "Pytaniu na śniadanie"

Już nie tylko uczestnicy popularnego show Telewizji Polskiej pojawiają się w programach śniadaniowych. Ostatnio w roli speca widzowie mogli zobaczyć siostrę uczestniczki 4. edycji programu o rolnikach szukających miłości.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Siostra Małgosi ekspertką w "Pytaniu na śniadanie"
Źródło: Materiały prasowe
d3tkefb

Jednak dziewczyna nie wypowiadała się na temat Małgosi, nie mówiła też o prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Milena Sienkiewicz jest bowiem profesjonalną makijażystką. W "Pytaniu na śniadanie" zaprezentowała trendy na kolejny sezon. Polecała wyraziste, kolorowe makijaże, ale stwierdziła, że Polki nie będą na tyle odważne, by je nosić na co dzień.

Przed kamerami była spokojna i opanowana, jak widać, siostry mają to we krwi. Milena miała już zresztą styczność z operatorami - pojawiła się przecież na planie "Rolnik szuka żony", gdy Małgorzata zastanawiała się, którego z trzech kandydatów wybrać.

Ostatecznie stanęło na młodszym od niej Pawle. Obecnie zakochani są zaręczeni, a fani pary, która poznała się w show, czekają na ślub.

Obie siostry są aktywne w mediach społecznościowych. Milena pochwaliła się występem w śniadaniówce. Wcześniej zdarzało jej się publikować zdjęcia Małgosi, którą wielokrotnie malowała. Sienkiewicz uczyła się w Europejskim Centrum Makijażu i Charakteryzacji "Make-up Artist", pracuje w Łomży. Udział w programie na żywo był dla niej szansą na wybicie się.

Wydaje się, że dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt. Milena maluje siostrę, razem z nią pojawiła się w studiu, gdzie nagrywany jest program "Pytanie na śniadanie" w listopadzie zeszłego roku. Teraz nadszedł czas na jej solowy debiut. Oglądaliście odcinek z Sienkiewicz w roli eksperta od makijażu?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3tkefb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tkefb
d3tkefb