Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Łukasz Sędrowski udzielił wywiadu. Temat? Zaskakujący

Łukasz z "Rolnik szuka żony" był gościem "Pytania na śniadanie". Jak się okazuje, farmer udzielił wywiadu. Tematem nie był jednak miłosny program TVP ani rolnictwo.

Share
"Rolnik szuka żony": Łukasz Sędrowski udzielił wywiadu. Temat? Zaskakujący
Źródło: Facebook.com
d46tvsu

Łukasz Sędrowski był jednym z tych rolników, którzy szukali żony w hitowym programie TVP. Mogłoby się wydawać, że pod koniec piątej edycji "Rolnika" Łukasz był na dobrej drodze. W końcu kleknął przed Agatą Rusak i oświadczył się jej.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Miała być biała suknia, welon, piękna uroczystość, zabawa do rana... Coś jednak nie wyszło. Związek Agaty i Łukasza nie przetrwał. Wciąż jednak oficjalnie żadna ze stron nie odniosła się do tych rewelacji. Są jednak przesłanki, które jednoznacznie wskazują na to, że nie są już razem.

Tymczasem Sędrowski nie daje o sobie zapomnieć, niestety. I kiedy inni przychodzą opowiadać o tym, jak wiją wspólne gniazdko, Łukasz pojawia się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiada o... zaroście. Najwyraźniej farmer nie ma nic bardziej ciekawszego do powiedzenia niż jego zmiana wizerunku po zakończeniu programu. Do tego dochodzi "parcie na szkło" i promowanie na siłę.

d46tvsu

Podziel się opinią

Share
d46tvsu
d46tvsu