Rozrywka"Rolnik szuka żony": Agata komentuje rozstanie z Łukaszem. "Pozdrawiam wszystkich ciekawskich"

"Rolnik szuka żony": Agata komentuje rozstanie z Łukaszem. "Pozdrawiam wszystkich ciekawskich"

"Rolnik szuka żony": Agata komentuje rozstanie z Łukaszem. "Pozdrawiam wszystkich ciekawskich"
Źródło zdjęć: © Youtube.com

23.07.2019 19:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymała i w końcu odpowiedziała fance na pytanie dotyczące powodów rozstania z Łukaszem. Nie był to jednak komentarz, którego oczekiwała internautka.

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski poznali się i zakochali w sobie na planie programu "Rolnik szuka żony". I choć para zaręczyła się w jednym z ostatnich odcinków, związek nie przetrwał. Po kilku miesiącach od zakończenia show z profili uczestników na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia, które zostały zastąpione nostalgicznymi wpisami i cytatami.

Internauci nie dają jednak spokoju uczestnikom i co rusz wypytują ich o powody rozstania. Na jedno z takich pytań Agata postanowiła wreszcie odpowiedzieć. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest już poirytowana nieustępliwością widzów.

"Takie pytania osobiste proszę zadawać w wiadomościach, a nie w komentarzach, bo jak można było zauważyć, nie odpowiadam publicznie ze zrozumiałych względów. Pozdrawiam wszystkich ciekawskich" - napisała w komentarzu pod jednym z ostatnich zdjęć.

Gdy jedna z internautek dodała, że Łukasz z pewnością nie był odpowiednim mężczyzną dla Agaty, uczestniczka "Rolnika" przyklasnęła i poparła ten wpis. Można się zatem domyślić, że para przestała się po prostu ze sobą dogadywać i życie poza kamerami zweryfikowało ich uczucie. Tylko czy to uspokoi ciekawość fanów?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także