Trwa ładowanie...
ycipk-301o7m

"Rolnik szuka żony": Łukasz zmienił wizerunek. Teraz jest łysy

Łukasz z "Rolnik szuka żony" poszedł za ciosem. Po rozstaniu z Agatą postanowił przejść sporą metamorfozę. Efekt? Najwierniejsi fani programu nie są w stanie go rozpoznać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Sędrowski był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Rolnik szuka żony"
Łukasz Sędrowski był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Rolnik szuka żony" (AKPA)
ycipk-301o7m

"Rolnik szuka żony" nie tylko sprawił, że kilka par zakochało się w sobie bezpowrotnie, ale również wykreował gwiazdy. Jedną z nich niewątpliwie jest Łukasz Sędrowski. Farmer najpierw na oczach milionów widzów upokorzył jedną z kandydatek, a później oświadczył się jej konkurentce - Agacie Rusak. Zgodnie z przewidywaniami widzów, narzeczeni szybko się rozstali, a po wielkiej miłości nie ma już śladu. Dziś każde z nich stara się zapomnieć o tym, co ich łączyło.

Ostatnio na profilu Agaty na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które ma być dowodem na to, że w jej życiu wreszcie zapanował spokój. Niedoszła farmerka wygląda na naprawdę szczęśliwą. A co słychać u Łukasza?

ycipk-301o7m

Sędrowski zdecydował się, wzorem prawdziwych celebrytów, przejść metamorfozę. Jakiś czas temu zapuścił brodę i znacznie przybrał na wadze. Ci, którzy zdążyli przyzwyczaić się do jego wyglądu, musieli mocno się zdziwić, widząc jego najnowsze wcielenie. Rolnik pozbył się zarówno gęstego zarostu, jak i... włosów na głowie. Trzeba przyznać, że naprawdę trudno go rozpoznać!

"Inny facet niż na poprzednim zdjęciu", "O wiele lepiej niż poprzednio", "Korzystniej niż ostatnio", "Ooo jaki przystojny" - czytamy w komentarzach. A jak wam się podoba?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-301o7m

ycipk-301o7m
ycipk-301o7m