Trwa ładowanie...

Łukasz z "Rolnik szuka żony" znów padł ofiarą wandali. "Nie pozdrawiam chamów"

Łukasz z "Rolnik szuka żony" nieustannie walczy z chuliganami, którzy dewastują jego pole. Mimo jego licznych apeli wandale wciąż demolują uprawy. Na dowód farmer pokazał kolejne wideo ze zniszczeniami.
Share
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma spore problemy
Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma spore problemyŹródło: Instagram
d3zrh0y

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ma spore problemy. Od dwóch tygodni walczy z wandalami, którzy niszczą mu plony. Sprawy zaszły na tyle daleko, że uczestnik show TVP1 pojawił się nawet w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedział, jak grupa motocrossowców rozjechała mu pole z kukurydzą. Oszacował wówczas straty na 10 tys. złotych. Farmer zdradził, że "namierzył" już sprawców dzięki monitoringowi na drodze dojazdowej do gospodarstwa.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

- To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów. Nie jesteście anonimowi! - przekonywał do kamery.

d3zrh0y

Na tym sprawa się jednak nie skończyła. Łukasz pokazał kolejne nagranie na swoim profilu na Instagramie. Tym razem wandale zniszczyli ogrodzenie wyznaczające granice jego pola. Na krótkim filmiku udokumentował wyrwane z ziemi słupki i leżącą obok siatkę.

- Krówki sobie na pastwisku ładnie chodzą, a tu taka niespodzianka! Tam drut przecięty, tutaj płot rozwalony, no a tutaj sąsiad ma uprawę. Jak to jest? Nie dość, że uprawy, to jeszcze ogrodzenia są poniszczone! Ooo, nie pozdrawiam chamów - powiedział.

Miejmy nadzieję, że sprawcy zostaną szybko zatrzymani.

d3zrh0y

Podziel się opinią

Share
d3zrh0y
d3zrh0y