Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Łukasz opowiedział o byłej narzeczonej. Wdał się w dyskusję z fanami

Łukasz Sędrowski szukał w "Rolniku" miłości, a został jednym z etatowych singli z programu. Nie da się ukryć, jego życie uczuciowe jest dość burzliwe. On sam ma do tematu... dość osobliwe podejście.

"Rolnik szuka żony": Łukasz opowiedział o byłej narzeczonej. Wdał się w dyskusję z fanamiŹródło: Facebook.com
d2aa5br
d2aa5br

Łukasz Sędrowski nie krył, że przyszedł do programu "Rolnik szuka żony", bo szuka kobiety, z którą będzie chciał dalej iść przez życie. Spośród 3 kandydatek, które przybyły do jego gospodarstwa, wybrał Agatę Rusak. Właściwie od samego początku między nimi iskrzyło. Z każdym odcinkiem emocje rosły, zwłaszcza że rozczarowania nie kryła Paulina, odrzucona kandydatka, twierdząc, że rolnik ją zwodził.

Zawirowania zdawały się nie przeszkadzać Agacie i Łukaszowi - zakochiwali się w sobie jeszcze bardziej. Doszło nawet do tego, że Łukasz finalnie klęknął przed ukochaną i oświadczył się. Wydawało się, że historia będzie miała happy end. Tymczasem niedługo po zakończeniu programu para się rozstała.

Zobacz wideo: Seweryn z "Rolnika" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Życie uczuciowe rolnika po tym dość niespodziewanym wydarzeniu wciąż żywo interesuje widzów programu. Tym bardziej, że w sierpniu Sędrowski pojawił się na weselu Piotrka i Kasi z partnerką. I nie była to właśnie Agata.

d2aa5br

Gdy pojawiły się pytania, czy ma nową dziewczynę, odparł, że jest singlem. O swoich sercowych rozterkach opowiadał ostatnio nawet w "Pytaniu na śniadanie". I kiedy wydawało się, że temat się wyczerpał, rolnik niespodziewanie do niego wrócił.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Wystarczyło, że podzielił się zdjęciem sprzed lat. Jeden z fanów zapytał, czy rolnik był kiedyś w Kielnie. Ten akurat zdecydował podzielić się wspomnieniem wypoczynku u siostry. Przy okazji wyjawił, że miał narzeczoną z Kaszub, bo z Dzierżążna.

Co ciekawe, miała na imię… Agata. Informacja szybko wzbudziła zainteresowanie. Jedna z internautek skwitowała kąśliwie: "och tych narzeczonych to było i wszystkie uciekły". Na reakcję nie trzeba było czekać. "Szerokości", odpisał równie kąśliwie. Jak widać, o sentymentach w przypadku rolnika nie ma mowy...

d2aa5br
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aa5br