Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Łukasz opublikował zdjęcie z Cleo. "Dziękuję za wsparcie"

Związek Agaty i Łukasza w programie "Rolnik szuka żony" budził największe emocje. Jak się okazuje, para znalazła wsparcie. Łukasz pochwalił się zdjęciem na Instargamie.

"Rolnik szuka żony": Łukasz opublikował zdjęcie z Cleo. "Dziękuję za wsparcie"Źródło: Facebook.com
d3m9kps
d3m9kps

Historia związku Agaty Rusak i Łukasz Sędrowskiego z "Rolnik szuka żony" jest bardzo emocjonująca. Los chciał, że Agata od pierwszej sekundy zauroczyła farmera, a ten na jej widok dostawał wypieków na twarzy. Wszystko wskazywało na to, że to właśnie ją wybierze.

Problem w tym, że w gospodarstwie Łukasza były też dwie inne kobiety. W tym jedna (Paulina) bardzo walczyła o uwagę rolnika. Robiła to - jak się okazało później - ze względu na deklaracje, jakie uczestnik show TVP składał jej przed programem. Gdy wyznał, że jego serce jest już dawno zajęte, wybuchła kłótnia, a na Łukasza wylała się lawina hejtu.

Emocje po odcinku długo nie opadały, a internauci masowo krytykowali rolnika w sieci. Nie brakowało gorzkich, a czasami nawet wulgarnych słów. Miłość jednak przezwyciężyła wszystko!

d3m9kps

Gościem specjalnym w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" była Cleo, która kolędowała razem z uczestnikami show TVP. I jak się okazuje, otrzymali dużo wsparcia. Farmer opublikował zdjęcie na swoim Instagramie.

"Dziękujemy za wsparcie" - napisał pod fotką z gwiazdą. Dziś w sieci można znaleźć zdecydowanie więcej pozytywnych opinii na ich temat. "Łukasz, pokazałeś, że ci zależy. Dla mnie bomba. Ty ją kochasz, ona ciebie i to się liczy. Żyjcie dla siebie", "Piękna z was para, widać jak oboje się kochacie i to jest magiczne", "Cudownie" - czytamy w komentarzach.

Choć musieli zmierzyć się z olbrzymią lawiną krytyki, przezwyciężyli to. Nie dali się. Utarli wszystkim nosa i pokazali, że łączy ich prawdziwe uczucie.

d3m9kps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m9kps