Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Łukasz nie rozstał się z Agatą? Jego komentarze budzą wątpliwości

Łukasz z "Rolnik szuka żony" zasiał w internautach ziarno niepewności. Farmer sugeruje, że jego rozstanie z Agatą jest fikcją, a ich związek rozwija się z dala od mediów społecznościowych.

"Rolnik szuka żony": Łukasz nie rozstał się z Agatą? Jego komentarze budzą wątpliwościŹródło: Facebook.com
d2vxzhk
d2vxzhk

Łukasz wyrósł na najbardziej kontrowersyjnego uczestnika programu "Rolnik szuka żony". Najpierw publicznie upokorzył jedną ze swoich kandydatek, a później postawił Agatę Rusak w niezręcznej sytuacji - oświadczył się jej na oczach milionów widzów po zaledwie miesiącu znajomości. I choć dziewczyna przyjęła pierścionek, para wkrótce po tym się rozstała.

Potwierdzeniem tej informacji miał być m.in. fakt, że zarówno Agata, jak i Łukasz przestali się obserwować i usunęli wszystkie wspólne zdjęcia ze swoich profili na Instagramie. W ich miejsce pojawiły się dość wymowne wpisy.

Po jakimś czasie Agata wróciła do sieci i wszystkimi komentarzami udowadniała, że jest szczęśliwą singielką. Co innego Łukasz. Rolnik postanowił zasiać u fanów wątpliwość i zasugerować, że jego rozstanie z narzeczoną w ogóle nie miało miejsca.

"Uprawiajmy miłość długimi dotykami, krótkimi oddechami, nieskończonym spełnieniem" - napisał. Jedna z fanek spytała go zatem, czy to oznacza, że coś się w jego życiu zmieniło. Łukasz odpisał wówczas krótko: "Jeszcze nie mogę powiedzieć". Ale to nie wszystko.

d2vxzhk

Gdy internauci zaczęli dopytywać w komentarzach, czy uczestnicy "Rolnik szuka żony" znów są razem, Łukasz odpowiadał enigmatycznie:

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Myślicie, że coś jest na rzeczy, a tych dwoje wciąż jest razem?

d2vxzhk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vxzhk