Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Ludzie na moście zwrócili uwagę internautów. "Ale wyłapałaś"

Krótka zapowiedź "Rolnika" rozbawiła internautów. W momencie, gdy na moście zobaczyli przypadkowych gapiów. Przypisali nawet do tego teorię.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Ludzie na moście zwrócili uwagę internautów. "Ale wyłapałaś"Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d1aftjf
d1aftjf

Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" budzą najwięcej emocji w programie. Głównie - niestety - tych negatywnych. Wszystko jest skutkiem chamskiego zachowania rolnika względem Pauliny, którą oszukiwał, ostatecznie odrzucił i podał absurdalne argumenty.

Jak co tydzień w mediach społecznościowych pojawia się zwiastun show TVP i wywołuje lawinę komentarzy. Są spiski i teorie, a nawet żarty. Widzowie podczas piątej edycji nie poznali rodziny Agaty. Zaczęło to zastanawiać internautów, którzy nie omieszkali odnieść się do tego, co zobaczyli na krótkim nagraniu.

"W końcu pokazali rodzinę Agaty" - napisała z przymrużeniem oka internautka, zwracając uwagę na ludzi stojących z tyłu. "Ależ wyłapałaś", "Dobre" - wtórowali inni.

d1aftjf

Pokazuje to jedynie tyle, że fani "Rolnika" oglądają wszystko ze szczególną uwagą i mają olbrzymią wyobraźnię. I niewątpliwie chcieliby poznać biskich uczestniczki show TVP. Być może będą mieli jeszcze okazje.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1aftjf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aftjf