"Rolnik szuka żony": Ludzie na moście zwrócili uwagę internautów. "Ale wyłapałaś"

"Rolnik szuka żony": Ludzie na moście zwrócili uwagę internautów. "Ale wyłapałaś"
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Facebook

23.11.2018 12:42, aktual.: 23.11.2018 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krótka zapowiedź "Rolnika" rozbawiła internautów. W momencie, gdy na moście zobaczyli przypadkowych gapiów. Przypisali nawet do tego teorię.

Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" budzą najwięcej emocji w programie. Głównie - niestety - tych negatywnych. Wszystko jest skutkiem chamskiego zachowania rolnika względem Pauliny, którą oszukiwał, ostatecznie odrzucił i podał absurdalne argumenty.

Jak co tydzień w mediach społecznościowych pojawia się zwiastun show TVP i wywołuje lawinę komentarzy. Są spiski i teorie, a nawet żarty. Widzowie podczas piątej edycji nie poznali rodziny Agaty. Zaczęło to zastanawiać internautów, którzy nie omieszkali odnieść się do tego, co zobaczyli na krótkim nagraniu.

"W końcu pokazali rodzinę Agaty" - napisała z przymrużeniem oka internautka, zwracając uwagę na ludzi stojących z tyłu. "Ależ wyłapałaś", "Dobre" - wtórowali inni.

Pokazuje to jedynie tyle, że fani "Rolnika" oglądają wszystko ze szczególną uwagą i mają olbrzymią wyobraźnię. I niewątpliwie chcieliby poznać biskich uczestniczki show TVP. Być może będą mieli jeszcze okazje.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także