Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" - list Pawła do Małgorzaty: "Jestem z tych, którzy wierzą w prawdziwą miłość"

Paweł z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie list, jaki wysłał do Małgorzaty rok temu. Jak pisze, zmienił on jego życie.

"Rolnik szuka żony" - list Pawła do Małgorzaty: "Jestem z tych, którzy wierzą w prawdziwą miłość"Źródło: Facebook.com
d10h8uj
d10h8uj

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz to jedna z ulubionych par z programu "Rolnik szuka żony". Poznali się rok temu. Teraz Paweł podzielił się listem, który wysłał do Małgosi po obejrzeniu zerowego odcinka czwartej edycji programu.

"Jesteś bardzo silną, inteligentną kobietą, która dodatkowo urzeka mnie tym, że tak świetnie spisuje się w tak ciężkim zawodzie" – pisał zachwycony Paweł.

"[..] szukasz tego samego co ja. Czyli szczęścia w Miłości. Jestem z tych, którzy wierzą w prawdziwą miłość i z tych, którzy obdarzają drugą połowę dokładnie tym samym." – deklarował Paweł – i nie kłamał. Para zakochała się w sobie z miejsca. A niedawno obchodziła pierwszą rocznicę związku.

Choć fani bardzo niecierpliwie dopytują się o to, kiedy Małgorzata i Paweł zamierzają wziąć ślub, para niczego nie deklaruje. Na razie cieszy się swoją miłością i szczęśliwym życiem w gospodarstwie na Podlasiu.

d10h8uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h8uj