Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj

"Rolnik szuka żony": Joanna jest w ciąży. Zdążyła się też zaręczyć

"Rolnik szuka żony" znów zaskoczył. Gdy widzowie poznali powód, dla którego w finałowym odcinku zabrakło Joanny, nie dowierzali. Asia jest w 12. tygodniu ciąży i szykuje się do ślubu. I to wcale nie z Sewerynem, o którego względy zabiegała w programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Joanna miała na pieńku z Marleną
"Rolnik szuka żony": Joanna miała na pieńku z Marleną (Youtube.com)
ycipk-4g4qrj

Finał "Rolnik szuka żony" dostarczył fanom wielu wzruszeń, łez, ale i niespodzianek. Bez wątpienia największym zaskoczeniem był brak Joanny, która zabiegała o uczucie Seweryna. Nawet nie tyle co jej brak, co powód, dla którego nie pojawiła się w ostatnim odcinku 6. sezonu. Gdy widzowie poznali prawdę, wielu z nich nie mogło uwierzyć w to, co słyszy. Ale od początku.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

ycipk-4g4qrj

W jednym z odcinków, które rozgrywały się jeszcze w gospodarstwie rolnika, Seweryn wyznał, że jego serce bije mocniej na widok zakochanej w nim po uszy Marleny. I z pewnością nie byłoby w tym nic dziwnego (w końcu tych dwoje od początku miało się ku sobie), gdyby nie fakt, że rolnik powiedział to w towarzystwie dwóch pozostałych dziewczyn. Ich miny? Bezcenne.

Lekko zmieszana Diana przyznała jednak, że nie odpuści sobie dalszej rywalizacji. Najbardziej pokrzywdzona w tej sytuacji była Asia, która usłyszała od Marleny, że traci czas. Stało się jasne, że to ona pierwsza opuści program.

- Czuję się tym upokorzona - powiedziała Joanna.

- Nie będę jej na siłę zatrzymywał - skomentował Seweryn przed kamerami.

ycipk-4g4qrj
Youtube.com
Podziel się

Jakby tego było mało, po tym wszystkim rolnik zaprosił Asię... na randkę. Podczas dość niezręcznego spotkania nad jeziorem dał jej do zrozumienia, że między nimi do niczego nie dojdzie. Rozmowa momentalnie przestała się kleić, aż wreszcie oboje zgodnie uznali, że czas skrócić tę mękę i wrócić do domu.

W finałowym odcinku miało dojść do ponownego spotkania tych dwoje. Tak się jednak nie stało. Udało się im jednak porozmawiać za pomocą wideorozmowy.

- Nie mogłam przyjechać dlatego, że jestem w 12. tygodniu ciąży. Poznałam Sebastiana, z którym jestem zaręczona. (...) Nie mam żalu do Seweryna, broń Boże - zapewniła 25-latka.

ycipk-4g4qrj

Od razu pojawiły się spekulacje, jakoby Joanna była w błogosławionym stanie, gdy przebywała jeszcze w gospodarstwie u Seweryna. Sprawa szybko jednak się wyjaśniła. Po programie Natalia (kandydatka Sławomira) i Diana zrobiły wspólnego live'a na Instagramie, w którym zapewniły ciekawskich widzów, że Asia zaszła w ciążę dopiero, gdy odpadła z programu.

Youtube.com
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj