Qaqwqwrqw

"Rolnik szuka żony": jeden z uczestników spodziewa się wnuka. Jego żona tego nie doczekała

Podczas gdy młodsi uczestnicy programu pobierają się i chwalą informacjami o ciążach oraz porodach, 58-letni rolnik, którego poznaliśmy w show, znów zostanie dziadkiem. Zbigniew bardzo się cieszy, ale na jego radości cieniem kładzie się fakt, że ukochana żona nie zobaczy malucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z programu "Rolnik szuka żony"
Kadr z programu "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Zbigniew Pyda to uczestnik trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Jego rodzina niebawem się powiększy. Rolnik z Krowicy jest już dziadkiem, ale na drugiego wnuka czeka równie niecierpliwie jak na pierwszego. Nienarodzony jeszcze chłopiec będzie pierwszym dzieckiem córki Zbigniewa, 29-letniej Beaty, pielęgniarki z Lublina. Syn rolnika, Krzysztof, został ojcem już trzy lata temu, choć jest najmłodszą pociechą Pydy. Mały Gabriel to oczko w głowie dziadka.

- Prawdziwy gospodarz rośnie z tego Gabrysia. A niedawno dostałem od niego na Dzień Dziadka poduszkę z haftem: Super Dziadziuś, futerał na okulary i czekoladę. Bardzo się ucieszyłem! - wyznał Zbigniew magazynowi „Rewia”. I dodał: - Nie mogę odżałować, że tego nie doczekała moja żona. Tak bardzo chciała mieć wnuki.

Elżbieta zmarła pięć lat temu. Ze względu na osamotnienie po jej śmierci, Zbigniew zdecydował się wziąć udział w programie TVP, w którym Marta Manowska swata rolników. Wystąpił w show , ale nie udało mu się stworzyć związku z najlepszą według niego kandydatką na partnerkę, Ireną.

Qaqwqwrqw

Pamiętacie historię Zbigniewa Pydy?

Przypominamy, że czwarty sezon programu rozpoczyna się już 23 kwietnia, w niedzielę. Powtórkę pierwszego odcinka TVP pokaże 25 kwietnia, we wtorek.

Qaqwqwrqw

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw