Trwa ładowanie...
d1k2gnv

"Rolnik szuka żony": Elżbieta wychodzi za mąż. Pokazała obrączki

Elżbieta Aniszewska zapowiadała w sierpniu, że zbliża się jej wielki dzień i zmiana stanu cywilnego. Nie rzucała słów na wiatr, bo jest już na ostatniej prostej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta nie znalazła miłości w "Rolnik szuka żony"
Elżbieta nie znalazła miłości w "Rolnik szuka żony" (Materiały prasowe)
d1k2gnv

"Miłość od pierwszego zobaczenia" – napisała Elżbieta na Instagramie pod zdjęciem obrączek, którymi wymieni się z tajemniczym ukochanym za niespełna dwa tygodnie. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" często zamieszczała fotki z narzeczonym, który pojawił się w jej życiu niebawem po odejściu z programu.

Obejrzyj: Seweryn z "Rolnika" wiele przeszedł. Jego historia jest poruszająca

Elżbieta wzięła udział w piątej edycji "Rolnik szuka żony" w 2018 r. Swój list wysłała do najstarszego kandydata na męża. 58-letni Jan odwzajemnił wstępne zainteresowanie i wybrał w sumie trzy kandydatki: Marię, Małgorzatę i właśnie Elżbietę. Szybko jednak się okazało, że Maria i Ela nie miały szans z "Małgonią", dlatego obie panie dobrowolnie opuściły gospodarstwo Jana.

Od tamtej pory Ela szukała kandydata na męża. Nie trwało to długo, bo już kilka miesięcy po odejściu z programu zaczęła wrzucać na Instagram fotki z ukochanym.

d1k2gnv

"Jesteśmy szczęśliwi i ja doczekałam się super mężczyzny. Takiego, który kocha z wadami i zaletami" – pisała w mediach społecznościowych. A na początku sierpnia zdradziła, że za kilka tygodni zmieni stan cywilny.

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia i czekamy na fotki ze ślubu!

d1k2gnv

Podziel się opinią

Share
d1k2gnv
d1k2gnv