Trwa ładowanie...
d4ke1iw

"Rolnik szuka żony": Elżbieta Aniszewska wzięła ślub? Uczestnika programu odnalazła miłość

Elżbieta Aniszewska zasłynęła jako jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek 5. edycji "Rolnik szuka żony". Jak się okazuje, w życiu kobiety zaszły znaczące zmiany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
."Rolnik szuka żony": Elżbieta Aniszewska wzięła ślub? Uczestnika programu odnalazła miłość
."Rolnik szuka żony": Elżbieta Aniszewska wzięła ślub? Uczestnika programu odnalazła miłość (Materiały prasowe)
d4ke1iw

Elżbieta Aniszewska zdobyła popularność w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta starała się uwieść serce jednego z najstarszych rolników - Jana. Ostatecznie mężczyzna zdecydował się wybrać inną uczestniczkę, Małgorzatę. Elżbieta bardzo szybko zrozumiała, że Jan nie odwzajemnia jej uczucia, dlatego zdecydowała się na odejście z programu.

Los jednak uśmiechnął się również do Elżbiety. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" od pewnego czasu zaczęła publikować fotografie w mediach społecznościowych, na których można zobaczyć ją z tajemniczym partnerem. Dwa tygodnie temu Elżbieta pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia obrączek, zdradzając, że jest zakochana. Zmieniła także swoje nazwisko. Para finalnie powiedziała sobie sakramentalne "tak!".

"Miłość co miała być pokarmem Bogów. I nam pozwolono się nią delektować" - czytamy.

Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy ze szczerymi gratulacjami. Wśród nich jest również wpis innej uczestniczki "Rolnik szuka żony", Agaty Rusiak.

d4ke1iw

"Gratulacje. Cieszę się Twoim szczęściem Elu. Aby ta miłość rozkwitała jak piękny kwiat. Pozdrawiam Was" - napisała Rusiak.

ZOBACZ TAKŻE: Waldemar nie wybrał żadnej z kandydatek i odszedł z programu „Rolnik szuka żony”. Teraz się tłumaczy

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw