Trwa ładowanie...

Diana z "Rolnik szuka żony" zmieniła kolor włosów. Fani zachwyceni

Diana z "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej charakternych bohaterek 6. edycji. Zasłynęła nie tylko ciętym językiem, ale również zdemaskowaniem Seweryna, o którego względy się starała. Ci, którzy za nią tęsknią, mogą śledzić jej poczynania na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, które wywołało spore poruszenie.

Share
Diana z "Rolnik szuka żony" zmieniła kolor włosów. Fani zachwyceni
Źródło: YouTube
d2ddnc7

Diana z "Rolnik szuka żony", jedna z kandydatek Seweryna, systematycznie pokazuje, jak potoczyły się jej losy po zakończeniu programu. Dzięki relacjom na Instagramie wiemy, że dziewczyna zaprzyjaźniła się z Natalią, niedoszłą wybranką Sławomira. Swego czasu pokazała też, jak spędziła święta, majówkę i swoje urodziny. 30-latka z Podlasia chętnie wchodzi także w dyskusje z internautami, jak choćby wtedy, gdy jeden z fanów zarzucił jej, że zapałała uczuciem do majątku Seweryna, a nie jego samego.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

Ostatnio Diana opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z weekendowego spaceru po Suwałkach. Uwagę zwraca nie tylko jej szczupła sylwetką, którą nieustannie zachwycają się komentujący, ale również nowy kolor włosów. A właściwie powrót do tego, w jakim występowała w "Rolnik szuka żony".

d2ddnc7

Kilka miesięcy temu Diana zdecydowała się bowiem rozjaśnić swoje kruczoczarne włosy. Na jej głowie pojawiły się refleksy, które teraz znów przefarbowała. "No i powrót do czarnego" - napisała.

"Czarny, nie czarny, ważne, że ładnie", "W czarnym to typowa Diana, jaką poznałam", "Pięknie wyglądasz, można się zakochać", "Lubi cię ten czarny kolor" - czytamy w komentarzach pod postem.

A jak wam się podoba? W której wersji wygląda lepiej?

d2ddnc7

Podziel się opinią

Share
d2ddnc7
d2ddnc7