Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Bardowscy znów zostaną rodzicami. Anna ogłosiła, że jest w ciąży

Rodzina "Rolnik szuka żony" znów się powiększy. Anna Bardowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy powita na świecie drugie dziecko.

"Rolnik szuka żony": Bardowscy znów zostaną rodzicami. Anna ogłosiła, że jest w ciążyŹródło: Youtube.com
d19uzho
d19uzho

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich jest Anna i Grzegorz Bardowscy. Małżonkowie świata poza sobą i swoim synem Jasiem nie widzą. Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie.

W połowe lutego, gdy jedna z internautek zapytała o plany małżonków na najbliższą przyszłość, Anna bez zastanowienia wyznała, że starają się o kolejnego potomka. Podkreśliła też, że "chcieliby mieć drugie, a może nawet trzecie dziecko". I to marzenie właśnie staje się rzeczywistością.

Na profilu Bardowskich na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie. Z opisu możemy się dowiedzieć, że już wkrótce powitają na świecie kolejnego członka rodziny.

d19uzho

"Kilka ostatnich tygodni spędziłam bez mediów społecznościowych, początki ciąży nie były dla mnie łaskawe. Nieważne. Chcieliśmy się pochwalić radosną nowiną, jeszcze kilka miesięcy i nasza rodzina się powiększy" - czytamy.

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji, do których i my się przyłączamy. Czekamy też na pierwsze fotki z zaokrąglonym brzuszkiem przyszłej mamy. Znając Bardowskich, z pewnością wkrótce pochwalą się nimi ze swoimi fanami.

d19uzho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19uzho