Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Bardowscy starają się o dziecko. Marzą o dużej rodzinie

"Rolnik szuka żony" gwarantuje uczestnikom popularność. Program łączy ludzi, a przykładem na to jest związek Anny i Grzegorza Bardowskich. Para jest już po ślubie i wspólnie wychowują syna. Teraz zdradzili, że marzą o powiększeniu rodziny.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Bardowscy starają się o dziecko. Marzą o dużej rodzinieŹródło: Youtube.com
d1a4bdh

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich jest Anna i Grzegorz Bardowscy. Małżonkowie świata poza sobą i swoim synem Jasiem nie widzą. Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie. I to życzenie zamierza w najbliższym czasie zrealizować.

ZOBACZ WIDEO: Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swój ślub. Pokazali nam zdjęcia

W jednym z najnowszych filmów na swoim kanale na YouTube zabawiła się z widzami w tzw. Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Choć fani pytali najczęściej o kulisy programu "Rolnik szuka żony", jej sposoby dbania o urodę i relacje z mężem, nie zabrakło też tych bardziej prywatnych zagadnień.

d1a4bdh

Gdy jedna z internautek zapytała o plany małżonków na najbliższą przyszłość, Anna bez zastanowienia wyznała, że starają się o kolejnego potomka. Podkreśliła też, że "chcieliby mieć drugie, a może nawet trzecie dziecko".

Jako że Bardowscy prowadzą prężnie już dwa kanały na YouTube i Instagramie, możemy być pewni, że gdy tylko ich marzenie się spełni, pochwalą się radosną nowiną z widzami. Pozostaje nam zatem trzymać kciuki i życzyć dużo szczęścia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1a4bdh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a4bdh
d1a4bdh