Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Bardowscy starają się o dziecko. Marzą o dużej rodzinie

"Rolnik szuka żony" gwarantuje uczestnikom popularność. Program łączy ludzi, a przykładem na to jest związek Anny i Grzegorza Bardowskich. Para jest już po ślubie i wspólnie wychowują syna. Teraz zdradzili, że marzą o powiększeniu rodziny.

Share
"Rolnik szuka żony": Bardowscy starają się o dziecko. Marzą o dużej rodzinie
Źródło: Youtube.com
d1wgikd

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich jest Anna i Grzegorz Bardowscy. Małżonkowie świata poza sobą i swoim synem Jasiem nie widzą. Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie. I to życzenie zamierza w najbliższym czasie zrealizować.

ZOBACZ WIDEO: Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swój ślub. Pokazali nam zdjęcia

W jednym z najnowszych filmów na swoim kanale na YouTube zabawiła się z widzami w tzw. Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Choć fani pytali najczęściej o kulisy programu "Rolnik szuka żony", jej sposoby dbania o urodę i relacje z mężem, nie zabrakło też tych bardziej prywatnych zagadnień.

d1wgikd

Gdy jedna z internautek zapytała o plany małżonków na najbliższą przyszłość, Anna bez zastanowienia wyznała, że starają się o kolejnego potomka. Podkreśliła też, że "chcieliby mieć drugie, a może nawet trzecie dziecko".

Jako że Bardowscy prowadzą prężnie już dwa kanały na YouTube i Instagramie, możemy być pewni, że gdy tylko ich marzenie się spełni, pochwalą się radosną nowiną z widzami. Pozostaje nam zatem trzymać kciuki i życzyć dużo szczęścia!

d1wgikd

Podziel się opinią

Share
d1wgikd
d1wgikd