Trwa ładowanie...
d1oa3jo

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub wspólnie spędzili Sylwestra

Anna i Jakub poznali się na planie programu “Rolnik szuka żony”. Udało im się stworzyć udany związek. Ich miłość kwitnie, czego dowodzi wspólne przywitanie 2020 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub i Anna z "Rolnik szuka żony" są coraz bardziej zakochani.
Jakub i Anna z "Rolnik szuka żony" są coraz bardziej zakochani. (AKPA)
d1oa3jo

Ostatnia edycja reality show "Rolnik szuka żony" należała do nich. Jakub od samego początku wydawał się najbardziej uczciwy w stosunku do swoich kandydatek na żonę. Gdy zrozumiał, że więcej go łączy z Anną, podziękował Ewie za udział w programie i skupił się na rozwijaniu relacji z jedną kobietą.

Zobacz: Paweł z "Rolnik szuka żony" szczerze o życiu na wsi. Mówi, jakie jest naprawdę

- U nas to wszystko szło takim wolnym tempem. Nie było takiego wielkiego "wow" od razu, podchodziliśmy do tego bezpiecznie. Ucieszyłam się, że trafiłam na osobę, która nie naciska, nie narzuca się, że ze spokojem chce podejść do sprawy – opowiadała Ania w finałowym odcinku.

d1oa3jo

Efekty są obiecujące, gdyż po zakończeniu programu wciąż są parą. Wbrew plotkom, że ich uczucie nie przetrwa próby czasu, wykonali dalszy krok. Niedawno zamieszkali razem z jej 12-letnim synem.

Anna pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Sylwestra. Co prawda, nie widać na nich Jakuba, ale to on był jej fotografem. Na tę wyjątkową noc kobieta wybrała małą czarną z odkrytym ramieniem i przedłużanym dołem z jednej strony. Sukienka podkreśliła jej zgrabną figurę.

Wybranka Jakuba nie zdradziła, czy Sylwestra spędzili w większym gronie. Para bawiła się w domu, oglądając koncert Polsatu.

d1oa3jo

Podziel się opinią

Share
d1oa3jo
d1oa3jo