Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Ania odpowiedziała na osobiste pytania

Ania z programu "Rolnik szuka żony" niestety nie znalazła wiecznej miłości. Jej związek z Kubą rozpadł się kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do show. Ale zyskała sporą popularność na Instagramie! Zachęciła followersów do zadawania jej pytań. Pewnie domyślacie się, czego główni dotyczyły.

"Rolnik szuka żony": Ania odpowiedziała na osobiste pytaniaŹródło: Instagram.com
d13gn1d
d13gn1d

Związek Ani i Kuby przez jakiś czas był przykładem i zachęta dla tych, którzy myśleli o zgłoszeniu się do programu. Gdy starszy rolnik zainteresował młodą i piękną kobietę, można było przez chwilę uwierzyć w bezinteresowną i ślepą miłość. Chemia między nimi była aż wyczuwalna, podczas odcinka specjalnego Ania , Jakub rzucał dowcipami z rękawa.

Niestety para rozstała się w grudniu publikując oświadczenia w sieci, jednak żadne z nich nie wyjawiło wprost powodu kryzysu.

d13gn1d

Ania z "Rolnik szuka żony" znowu wraca do rozstania. Mądre słowa

Teraz, gdy Ania dała możliwość swoim fanom zadać pytanie, większość oczywiście pyta o Jakuba:

- Jakub jest kulturalny, uprzejmy, trzeba go bliżej poznać żeby wiedzieć, jaki jest w relacji - odpowiedziała na pytanie o to, jaki jest jego charakter. Wiele osób pyta także, czy przyjaźnią się, albo chociaż mają kontakt. Może Anie wie, czy jej były z kimś się teraz spotyka?

- Nie mam zielonego pojęcia, co u Kuby. Nie utrzymujemy kontaktu, nie przyjaźnimy się.

Ludzie wysyłali ciągle pytania o powody rozstania, poskreślali, że Ania i Kuba zdawali się być idealnie dobraną parą.

d13gn1d

- Podczas nagrań było cudownie, kończą się nagrania, wychodzą rożne inne cechy charakteru i albo je zaakceptujemy i damy rade z nimi żyć albo odpuszczamy i dajemy sobie szanse na związek z kimś innym - zamknęła temat uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony".

- Każdy z nas spotyka na drodze jakąś osobę myśli że to już jest to, planuje, a potem nie wychodzi. To jest po prostu życie - dodała.

Czy to już zakończy te dywagacje?

d13gn1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13gn1d