Trwa ładowanie...
ycipk-7r45a6

"Rolnik szuka żony": Aneta wyszła za mąż!

Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Tym razem sakramentalne "tak" padło z ust Anety - kandydatki, która walczyła o serce Marka. Choć z farmerem jej nie wyszło, znalazła szczęście u boku znajomego z przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Aneta była kandydatką Marka z 5. edycji
"Rolnik szuka żony": Aneta była kandydatką Marka z 5. edycji (Youtube.com)
ycipk-7r45a6

To miała być miłość jak z bajki. Marek, choć szalenie nieśmiały uczestnik 5. serii "Rolnik szuka żony", zdecydował się zaprosić do swojego gospodarstwa trzy wybrane kandydatki. Aneta, Joanna i Aleksandra przez kilka dni próbowały poznać rolnika i rozkochać go w sobie. Gdy nadszedł czas wyborów, 46-letni kawaler stwierdził, że dalsze życie chce wieść u boku Oli. Jak się później okazało, decyzja ta została podjęta wbrew woli kandydatki.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

ycipk-7r45a6

To, że Aleksandra nie kryła zdziwienia, to jedno. Ale to, jak zaskoczeni byli widzowie, to druga sprawa. Większość fanów była bowiem święcie przekonana, że Marek wybierze Anetę. - Tata zawsze mi powtarzał: "Prawdziwa miłość i tak zapuka do twoich drzwi" - powiedziała 38-latka na zakończenie.

Youtube.com
Podziel się

Cóż, związek z Olą nie przetrwał nawet tygodnia. Para się rozstała. A co z odrzuconą Anetą? Jak się okazuje, wcale nie płakała po rolniku. Wprost przeciwnie. Zakochała się i 30 listopada br. powiedziała wybrankowi sakramentalne "tak". Tym szczęśliwcem został Mateusz Rosga.

Jak informuje dziennikzachodni.pl, para znała się jeszcze przed programem, ale prawdziwe uczucie wybuchło dopiero, gdy Mateusz zobaczył Anetę w "Rolnik szuka żony". Napisał do niej, a potem... przyjechał do niej remontować dach. I zaiskrzyło.

ycipk-7r45a6

Jak czytamy na stronie, huczne wesele zakochanych odbyło się w Domu Przyjęć Kalimera w Lyskach. Panna młoda miała na sobie śnieżnobiałą suknię ślubną o kroju litery "A". W fantazyjnie upiętego koka miała wpięty krótki welon. Pan młody z kolei postawił na klasyczny garnitur i czerwoną muchę. Goście bawili się do białego rana, a małżonkowie nie szczędzili sobie czułości. Nowożeńcom serdecznie gratulujemy!

PRZECZYTAJ TEŻ: Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-7r45a6

ycipk-7r45a6
ycipk-7r45a6