Trwa ładowanie...
d3i69p5

"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert pokazali syna. Ale urósł!

Agnieszka i Robert byli jedną z pierwszych par w "Rolnik szuka żony", które zakochały się w sobie dzięki programowi. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami 2-letniego Tomka. Maluch rośnie jak na drożdżach, a najnowsza fotka całej rodzinki rozczuliła fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert są dziś szczęśliwym małżeństwem
"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert są dziś szczęśliwym małżeństwem (AKPA)
d3i69p5

W "Rolnik szuka żony" to była miłość jak z bajki. W 2. edycji Agnieszka, 32-letnia absolwentka technikum rolniczego, tak bardzo zauroczyła Roberta Filochowskiego, że do dziś farmer świata poza nią nie widzi. W czasie programu zakochany rolnik powtarzał, że chciałby zamieszkać z ukochaną we wspólnym gospodarstwie i założyć z nią prawdziwą rodzinę. Na pytanie, jakie jest jego największe marzenie, bez wahania odpowiadał, że chciałby zostać ojcem.

Oboje zresztą nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny. 2 kwietnia 2016 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a przy okazji "poślubnej" wizyty w "Pytaniu na śniadanie" przyznali przed kamerami, że chcieliby w najbliższym czasie zostać rodzicami. 18 marca 2017 r. okazało się, że ich marzenie się spełniło.

d3i69p5

Dziś 2-letni synek Tomasz jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Widać, że cała trójka jest ze sobą bardzo zżyta. Ostatnio na instagramowym profilu Agnieszki pojawiło się urocze zdjęcie, które tylko potwierdza ich piękną relację.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Rolnik szuka żony" dobiegł końca. Za tymi momentami będziemy tęsknić

"Super młody, chyba bardziej podobny do mamy", "Wspaniała sympatyczna rodzinka, z tych wszystkich najbardziej naturalna i widać, jak emanuje z was dużo ciepła i miłości. Synek super", "Śliczny chłopczyk, podobny do mamy" - czytamy komentarze zachwyconych internautów. Prawda, że to uroczy obrazek?

d3i69p5

Podziel się opinią

Share
d3i69p5
d3i69p5