Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert pokazali syna. Ale urósł!

Agnieszka i Robert byli jedną z pierwszych par w "Rolnik szuka żony", które zakochały się w sobie dzięki programowi. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami 2-letniego Tomka. Maluch rośnie jak na drożdżach, a najnowsza fotka całej rodzinki rozczuliła fanów.

Share
"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert pokazali syna. Ale urósł!
Źródło: AKPA
d3gc321

W "Rolnik szuka żony" to była miłość jak z bajki. W 2. edycji Agnieszka, 32-letnia absolwentka technikum rolniczego, tak bardzo zauroczyła Roberta Filochowskiego, że do dziś farmer świata poza nią nie widzi. W czasie programu zakochany rolnik powtarzał, że chciałby zamieszkać z ukochaną we wspólnym gospodarstwie i założyć z nią prawdziwą rodzinę. Na pytanie, jakie jest jego największe marzenie, bez wahania odpowiadał, że chciałby zostać ojcem.

Oboje zresztą nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny. 2 kwietnia 2016 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a przy okazji "poślubnej" wizyty w "Pytaniu na śniadanie" przyznali przed kamerami, że chcieliby w najbliższym czasie zostać rodzicami. 18 marca 2017 r. okazało się, że ich marzenie się spełniło.

d3gc321

Dziś 2-letni synek Tomasz jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Widać, że cała trójka jest ze sobą bardzo zżyta. Ostatnio na instagramowym profilu Agnieszki pojawiło się urocze zdjęcie, które tylko potwierdza ich piękną relację.

"Super młody, chyba bardziej podobny do mamy", "Wspaniała sympatyczna rodzinka, z tych wszystkich najbardziej naturalna i widać, jak emanuje z was dużo ciepła i miłości. Synek super", "Śliczny chłopczyk, podobny do mamy" - czytamy komentarze zachwyconych internautów. Prawda, że to uroczy obrazek?

d3gc321

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gc321
d3gc321