Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert Filochowscy zostali rodzicami. Jak nazwali synka?

Zakochani poznali się na planie drugiej edycji popularnego show Telewizji Polskiej. To udział w programie ich połączył. Szybko zdecydowali, że są sobie przeznaczeni - zaręczyli się, a 2 kwietnia 2016 roku wzięli ślub.

Share
"Rolnik szuka żony": Agnieszka i Robert Filochowscy zostali rodzicami. Jak nazwali synka?
Źródło: AKPA
d4kpoyy

Nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny. Na nagraniu bożonarodzeniowego odcinka specjalnego programu "Rolnik szuka żony" Agnieszka pojawiła się już nieco zaokrąglona. Stało się jasne, że spodziewa się dziecka. Małżonkowie wyglądali na bardzo szczęśliwych.

1 kwietnia 2017 roku na facebookowym profilu programu pojawiła się radosna nowina:

d4kpoyy

W ten piękny dzień przypadła nam zaszczytna rola posłańców dobrej wiadomości. Z prawdziwą przyjemnością i dumą śpieszymy więc donieść, że rodzina Agnieszki i Roberta (a przy okazji i programu Rolnik szuka żony TVP) powiększyła się o nową osobę. Osoba nosi wdzięczne imię Tomasz, posiada olśniewający uśmiech i zdecydowany charakter. Jak twierdzi dumny ojciec, dają się też zauważyć pierwsze oznaki entuzjazmu na myśl o wiosennych pracach polowych. Gratulacje dla Roberta i Agnieszki. Pomyślności! Tomku! Witamy.

Pod zdjęciem fani programu natychmiast zaczęli dodawać komentarze z gratulacjami.

To już druga para zeswatana przez gospodynię show Martę Manowską, która założyła rodzinę. Dziecko Grzegorza i Ani Bardowskich przyszło na świat pod koniec 2016 roku.

Robert Filochowski i Agnieszka, plan programu "Rolnik szuka żony" AKPA
Robert Filochowski i Agnieszka, plan programu "Rolnik szuka żony" Źródło: AKPA
d4kpoyy

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4kpoyy

Podziel się opinią

Share
d4kpoyy
d4kpoyy