Trwa ładowanie...
d22ihbv

"Rolnik szuka żony": Adrian ma już dość samotności. Ma wobec Ilony poważne plany

Adrian z "Rolnik szuka żony" ma już dość kursowania między swoją rodzinną miejscowością a Wałbrzychem, skąd pochodzi jego ukochana. Chce zrobić wszystko, by Ilona jak najszybciej u niego zamieszkała i została jego żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona zakochali się na oczach milionów widzów
"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona zakochali się na oczach milionów widzów (Youtube.com)
d22ihbv

Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja to jedna z par, którą połączyła 6. edycja "Rolnik szuka żony". Choć jeszcze do niedawna byliśmy pewni, że ich znajomi z programu, Jakub i Anna, staną na ślubnym kobiercu, para ostatecznie się rozstała. Na miłosnym placu boju został tylko 30-latek z Małopolski i jego urocza blondwłosa partnerka.

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

Para co rusz udowadnia, że miłość, która wybuchła przed kamerami, nie jest wyłącznie uczuciem wykreowanym na potrzeby telewizji. Co jakiś czas na ich profilach na Instagramie pojawiają się romantyczne zdjęcia, które mają być na to najlepszym dowodem.

d22ihbv

Bajka? Nie do końca. Niestety, zakochani wciąż mieszkają osobno. Dzieli ich 300 km. Ilona mieszka w Wałbrzychu, gdzie prowadzi solarium. Adrian z kolei pochodzi z Podlesic Drugich (woj. małopolskie) i to tam poświęca się pracy w gospodarstwie.

- Adrian namawiał Ilonę do tego, by zatrudniła kogoś w solarium i przeniosła się do niego. Ma już dość samotności. Na zachętę kupił jej dwa konie i jest gotów przywieźć tu także te, które Ilona trzyma w Wałbrzychu. Potem to już tylko ślub. I bardzo dobrze, bo oni do siebie po prostu bardzo pasują - zdradziła "Rewii" przyjaciółka pary.

Trzymaliście kciuki za tę parę?

d22ihbv

Podziel się opinią

Share
d22ihbv
d22ihbv