Trwa ładowanie...
d16bpa6

"Rolnik szuka żony": Adam Kraśko o lesbijskim ślubie koleżanki z programu

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką. Jednak inny uczestnik programu uważa, że powinna liczyć się z konsekwencjami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna, plan programu "Rolnik szuka żony"
Krystyna, plan programu "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
d16bpa6

Krystyna brała udział w programie "Rolnik szuka żony" w 2015 r. Choć nie znalazła miłości w telewizyjnym show, po programie związała się z kobietą. Para właśnie wzięła ślub. Krystyna ogłosiła to na Instagramie.

Adam Kraśko, który brał udział w pierwszej edycji programu, wyraził swoje zdanie na temat tej relacji: - Trochę byłem zaskoczony, gdy się o tym dowiedziałem. Ale jak to się mówi, miłość nie wybiera – powiedział w rozmowie z "Faktem".

Dodał też, że nie wątpi, że kobiety będą musiały zmierzyć się z hejtem: - To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami. Ja sam im tego ślubu nie bronię. Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję.

d16bpa6

Rolnik ma jednak tradycyjną koncepcję rodziny: - Staram się być człowiekiem tolerancyjnym, chociaż dla mnie wartości rodzinne są wartościami nadrzędnymi i wolę taką rodzinę tzw. starego modelu, czyli mężczyzna, kobieta i dzieci.

Na razie jednak nikt nie życzy źle młodej parze. W komentarzach pod postem o ślubie posypały sie gratulacje.

d16bpa6

Podziel się opinią

Share

d16bpa6

d16bpa6