Trwa ładowanie...

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerką

Krystyna Kamińska brała udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Partnera nie znalazła sobie w programie. Za to teraz jest w szczęśliwym związku z kobietą.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub ze swoją partnerkąŹródło: Materiały prasowe
d3a5u3p
d3a5u3p

Panie poznały się w Walentynki w 2016 r. Krystyna wiedziała, że gdy jej uczucie do drugiej kobiety ujrzy światło dzienne, spadnie na nią lawina krytyki. Nie chciała jednak przejmować się opinią innych ludzi. I świetnie, bo dziś celebrują swój związek małżeński.

Zobacz: Paulina z "Rolnika" ma nowego ukochanego

Krystyna podzieliła się zdjęciem z małżonką za pośrednictwem Instagrama. Oficjalnie już ogłosiła, że wzięły ślub. Wygląda na to, że ceremonia miała miejsce w Edynburgu. "Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie" - napisała była uczestniczka show TVP. A w komentarzach fani sypią gratulacjami.

Krystyna w "Rolniku" walczyła o względy Roberta Filochowskiego. Choć ostatecznie rolnik jej nie wybrał, Białorusinka nie miała o to żalu. Tuż po zakończeniu show Krystyna związała się z innym uczestnikiem.

d3a5u3p

Po kilku miesiącach Krystyna poinformowała jednak, że ta miłość również należy już do przeszłości. Mylił się jednak ten, kto uważał, że dziewczyna zaczęła wieść życie nieszczęśliwej singielki. U jej boku szybko pojawiła się Agnieszka.

- Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec 2015 r. zauważyłam pewną zmianę i potrzebę - mówiła kilka lat temu w rozmowie z "Faktem".

- Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą. Spodziewam się obraźliwych lub agresywnych komentarzy ze strony fanów programu, ale przynależność do tej czy innej orientacji nie jest kaprysem. Czuję się szczęśliwa, spełniona i chyba to jest najważniejsze - dodała.

Trudno się z nią nie zgodzić.

d3a5u3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5u3p