Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" 6 wielki finał: "Przez miesiąc mnie zwodziłeś"

Przed nami ostatni odcinek szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Spotkamy się w nim z Martą Manowską, uczestnikami i ich wszystkimi kandydatkami.

Share
"Rolnik szuka żony" 6 wielki finał: "Przez miesiąc mnie zwodziłeś"
Źródło: AKPA
d1bkvcj

Jak już pisaliśmy ostatnio, TVP zdradziła co nieco z wydarzeń w kolejnym odcinku.

Wiemy już na pewno, że Manowska spotka się z Waldemarem, rolnikiem, który nie wybrał żadnej z kobiet. Bardzo możliwe, że samo pojawienie się w programie pozwoliło mu kogoś poznać. Bywały takie przypadki!

Na pewno będzie gorąco w momencie, w którym do głosu dojdzie Seweryn i Marlena. Podczas ich ostatniej kłótni doszło nawet do wyzwisk. Oby Marcie Manowskiej udało się nad nimi zapanować. Widzowie mogą niepokoić się losami Jakuba i Anny. Podczas zapowiedzi widzieliśmy Anię, mówiącą "Uczucie jest, ale...". O tym, co to za ale, przekonamy się dopiero w najbliższy niedzielny wieczór.

d1bkvcj

Teraz na facebookowym profilu programu "Rolnik szuka żony" opublikowano oficjalny zwiastun. Co z niego wynika?

Na pewno sytuacja między Jakubem i Anną jest mniej dramatyczna, niż można było podejrzewać. Mężczyzna obejmuje wybrankę i przytula. Ona odwdzięcza mu się uśmiechem. Można mieć zatem nadzieję, że plotki o ich rozstaniu nie są prawdą.

Związek Adriana i Ilony rozwija się. Dziewczyna wyznała Manowskiej, że chłopak poza kamerami jest zupełnie inny. Co akurat przemawia na korzyść Adriana, który w programie wypadł kiepsko. Na największą "dramę" możemy liczyć, jeśli chodzi o Martę i Sławka. Dziewczyna w oczy powie chłopakowi, że ją zwodził przez miesiąc. Trudno wytłumaczyć, o co może chodzić. Zdawali się być razem szczęśliwi, ale gdy doszło do randki na wyjeździe, czar prysł i trudno wyrokować, z czyjej winy.

Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie!

d1bkvcj

Podziel się opinią

Share
d1bkvcj
d1bkvcj