Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony" 6. Marlena o Sewerynie: "Nie wie, co stracił"

Opublikowano już zwiastun kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony", a na nim niezadowoloną minę Marleny!

"Rolnik szuka żony" 6. Marlena o Sewerynie: "Nie wie, co stracił"Źródło: Facebook.com
dskwhh8
dskwhh8

W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" uczestnicy jadą do domów swoich wybranek. Seweryn bardzo szybko wybrał Marlenę, nie bacząc w ogóle na to, że jest bardzo młoda. Na dodatek dziewczyna mimo młodego wieku ze śmiertelną powagą powtarza, że chce jak najszybciej zostać mamą piątki dzieci. Poza tym przez dziecinne zachowanie Marleny pomiędzy uczestnikami co chwila wybuchają mniejsze lub większe kłótnie.

Marlena jest tak śliczna, że Seweryn postanowił najwyraźniej odłożyć wszelkie troski na potem. Niestety zwiastun nowego odcinka show "Rolnik szuka żony" nie daje nadziei. Widzimy w nim Marlenę, która mówi, że Seweryn "nie wie, co stracił". Pokazany jest także Seweryn mówiący, że wszystko potoczyło się za szybko. Trudno się z nim nie zgodzić. Wszak po tygodniowej znajomości (!) Marlena powiedziała, że oczekuje, że za rok będą już zaręczeni.

Można nawet przypuszczać, że nie zobaczymy Seweryna w rodzinnym mieście Marleny, bo nigdy tam się nie wybrał.

dskwhh8

Tak, jak można było to bardzo łatwo przewidzieć, ten związek nie przetrwał próby nawet krótkiego czasu. Szkoda tylko, że widzowie nie mieli okazji tego zobaczyć.

Tomasz Majewski spowiada się u Prokopa. Warto obejrzeć!

dskwhh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dskwhh8