RozrywkaRolnik szuka żony 5 - zwiastun 7. odcinka. Pocałunki, randki i zbliżenia. Zrobi się gorąco!

Rolnik szuka żony 5 - zwiastun 7. odcinka. Pocałunki, randki i zbliżenia. Zrobi się gorąco!

Rolnik szuka żony 5 - zwiastun 7. odcinka. Pocałunki, randki i zbliżenia. Zrobi się gorąco!
Źródło zdjęć: © Facebook.com

31.10.2018 12:01, aktual.: 31.10.2018 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" dostarczył widzom sporo emocji. Kolejny zapowiada się jeszcze ciekawiej. Uczestnicy nie będą bowiem kryć się z uczuciami i pójdą na całość.

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" rozkręcała się bardzo powoli. Nieśmiali uczestnicy, spokojne kandydatki. Sprawę pogarszał fakt, że Telewizja Polska już dwa razy rezygnowała z emisji programu z powodu meczów piłki nożnej. Efekt? Na jakąkolwiek akcję widzowie musieli czekać prawie dwa miesiące. Ale w końcu stało się. Najnowszy zwiastun, jaki pojawił się na oficjalnym profilu programu na Facebooku, naszpikowany jest miłosnymi ekscesami rolników.

Łukasz w końcu przestanie ukrywać, która dziewczyna skradła jego serce. Mimo że umówi się na randkę z zakochaną w nim Pauliną, pod koniec dnia obdarzy Agatę gorącym pocałunkiem. Równie intensywnie będzie w gospodarstwie Grzegorza. Choć w ostatnim odcinku wpatrywał się głęboko w oczy Martyny, to z Dorotą pozwoli sobie na całusy i czułe uściski. Nawet Krzysztof, który do tej pory był ostrożny w okazywaniu uczuć, pozwoli sobie skraść buziaka swojej kandydatce. Nie zabraknie też śmiałych deklaracji.

- Myślę, że się zakochał. Jak ja - oznajmi radośnie Małgorzata, wybranka Jana. Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także