Trwa ładowanie...

Rolnik szuka żony - Łukasz złamie serce Pauliny. Powie jej, że jest zawistna i zazdrosna

Mijają kolejne dni w gospodarstwach rolników. Każdy z nich lada chwila będzie musiał podjąć decyzję, którą z kobiet wybierze. Choć Łukasz dawno wiedział, będzie musiał w końcu powiedzieć Paulinie...

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik szuka żony - Łukasz złamie serce Pauliny. Powie jej, że jest zawistna i zazdrosnaŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d3xql9q

Od pierwszego spotkania czuł, że jego faworytką będzie Agata. Nie mylił się. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że wśród trzech kandydatek Paulina bardzo zaangażowała się emocjonalnie i starała się zdobyć serce rolnika. Ten nie protestował, a nawet wykorzystywał to przy pracach w jego domu. Ona myła okna, gotowała, a on po kryjomu czule dotykał się z Agatą.

W zapowiedzi kolejnego odcinka pojawiła się mocna scena. - Tak, tak mi powiedział. Że jestem zawistna i zazdrosna. A on nie potrzebuje takiej kobiety w domu - oznajmiła w rozmowie telefonicznej, pakując swoje rzeczy.

d3xql9q

Wszystko wskazuje na to, że rolnik odrzuci Paulinę, ale wysunie absurdalne argumenty. "Niech Paulina ucieka. Okropnie jest patrzeć, jak oni ją tak poniżają. A tekst typu nasz pracuś wraca....no poniżej pasa" - pisali ostatnio widzowie. Nie szczędzili słów krytyki, twierdząc, że Łukasz zagrał na uczuciach Pauliny. I to bardzo.

Oglądaliście niedzielny odcinek "Rolnik szuka żony"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xql9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xql9q
d3xql9q