Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" odc. 9 - czas decyzji! Kogo wybiorą uczestnicy programu?

W "Rolnik szuka żony" nadszedł wreszcie moment, gdy uczestnicy muszą zdecydować się, z kim chcieliby zbudować wspólną przyszłość. Przed bohaterami show bardzo trudny wybór.

"Rolnik szuka żony 4" odc. 9 - czas decyzji! Kogo wybiorą uczestnicy programu?Źródło: Materiały prasowe
dmtwz24
dmtwz24

Na ten moment widzowie programu "Rolnik szuka żony" czekali od dawna. Małgosia, Karol, Piotr, Mikołaj oraz Zbyszek po kilku tygodniach zapoznawania się z kandydatkami i kandydatami na życiowych partnerów, będą musieli zdecydować, z kim chcieliby zbudować szczęśliwy związek. U niektórych uczestników sytuacja wydaje się klarowna. W domu Piotra pozostała już tylko Kasia. Z kolei u Zbigniewa ostała się jedynie Iwona. Wybór obu panów wydaje się oczywisty. W najnowszym odcinku wciąż jednak będą oni bić się z myślami. Sporo wątpliwości pojawi się szczególnie u Zbyszka.

- Bardzo dobrze się rozumiemy, ale… - wyrazi niepewność bohater programu. Ciekawie będzie też u pozostałych uczestników. Szczególnie dotyczy to Karola i Małgosi. Na ich gospodarstwach przebywa komplet kandydatek i kandydatów. Karol będzie musiał wybrać między Sarą, Justyną i Anią, z kolei na decyzję Małgosi czekają Paweł, Dawid i Paweł. Wesoło z pewnością będzie też u Mikołaja. Najbardziej kochliwy uczestnik 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" będzie wybierał między Janiną a Teresą.

Czy uczestnikom show uda się podjąć odpowiednią decyzję? Najnowszy odcinek już w niedzielę 5 listopada o godzinie 21:10 na antenie telewizyjnej Jedynki.

ZOBACZ TAKŻE: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

dmtwz24
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmtwz24