Trwa ładowanie...
daiuxo2

"Rolnik szuka żony 4" odc. 9 - czas decyzji! Kogo wybiorą uczestnicy programu?

W "Rolnik szuka żony" nadszedł wreszcie moment, gdy uczestnicy muszą zdecydować się, z kim chcieliby zbudować wspólną przyszłość. Przed bohaterami show bardzo trudny wybór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Rolnik szuka żony" znów zrobi się gorąco
W "Rolnik szuka żony" znów zrobi się gorąco (Materiały prasowe)
daiuxo2

Na ten moment widzowie programu "Rolnik szuka żony" czekali od dawna. Małgosia, Karol, Piotr, Mikołaj oraz Zbyszek po kilku tygodniach zapoznawania się z kandydatkami i kandydatami na życiowych partnerów, będą musieli zdecydować, z kim chcieliby zbudować szczęśliwy związek. U niektórych uczestników sytuacja wydaje się klarowna. W domu Piotra pozostała już tylko Kasia. Z kolei u Zbigniewa ostała się jedynie Iwona. Wybór obu panów wydaje się oczywisty. W najnowszym odcinku wciąż jednak będą oni bić się z myślami. Sporo wątpliwości pojawi się szczególnie u Zbyszka.

- Bardzo dobrze się rozumiemy, ale… - wyrazi niepewność bohater programu. Ciekawie będzie też u pozostałych uczestników. Szczególnie dotyczy to Karola i Małgosi. Na ich gospodarstwach przebywa komplet kandydatek i kandydatów. Karol będzie musiał wybrać między Sarą, Justyną i Anią, z kolei na decyzję Małgosi czekają Paweł, Dawid i Paweł. Wesoło z pewnością będzie też u Mikołaja. Najbardziej kochliwy uczestnik 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" będzie wybierał między Janiną a Teresą.

daiuxo2

Czy uczestnikom show uda się podjąć odpowiednią decyzję? Najnowszy odcinek już w niedzielę 5 listopada o godzinie 21:10 na antenie telewizyjnej Jedynki.

ZOBACZ TAKŻE: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

daiuxo2

Podziel się opinią

Share
daiuxo2
daiuxo2