Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" odc. 3 - czas pierwszych rozstań. Co wydarzy się w programie?

Przed nami 3. odcinek 4. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy staną przed trudnym zadaniem dokonania selekcji kandydatów i kandydatek.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony 4" odc. 3 - czas pierwszych rozstań. Co wydarzy się w programie?
Źródło: WP.PL
d1z2nco

"Rolnik szuka żony 4" powraca po krótkiej przerwie. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu TVP1 nie wyemitowała premierowego odcinka ze względu na trwający Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Fani programu mogą odetchnąć, produkcja ponownie zagości w ramówce stacji, a wraz z kolejnym epizodem nie zabraknie miłosnych emocji. Uczestnicy ostatnio mieli okazję osobiście poznać kandydatki i kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa po wcześniejszym zapoznaniem się z ich listami. Za czterema rolnikami i jedną rolniczką są już pierwsze randki. Sielankowa atmosfera będzie mieć jednak swój koniec. Nadejdzie bowiem czas pożegnania się z niektórymi osobami.

W 3. odcinku programu rolnicy będą musieli zdecydować, kto faktycznie przez najbliższy czas zamieszka w ich domach. Każdy będzie mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy osoby. To oznacza, że trzeba będzie dokonać pierwszej selekcji. Zadanie to oczywiście nie będzie łatwe. O swoim werdykcie rolnicy powiadomią kandydatki i kandydatów przez wręczenie żółtego kwiatka. Otrzymanie takiego podarunku oznacza, że dana osoba opuści program.

Oprócz tego w nadchodzącym odcinku będziemy świadkami kolejnych randek bohaterów. Piotr na chwilę zamieni się w modela i na specjalnie przygotowanym wybiegu, będzie mógł zaprezentować swoje wdzięki. Z kolei Małgorzata zabierze nas na lekcję robienia baniek. Mikołaj zdradzi talent malarski, a Karol pokaże, jak robić najpiękniejsze bukiety. Zbigniew natomiast postanowi zabrać wybrane przez siebie kandydatki na ryby.

d1z2nco

Najnowsza odsłona "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowana w niedzielę 24 września o godzinie 21:25, oczywiście na antenie TVP1.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1z2nco

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z2nco
d1z2nco