Rozrywka"Rolnik szuka żony 4" odc. 3 - czas pierwszych rozstań. Co wydarzy się w programie?

"Rolnik szuka żony 4" odc. 3 - czas pierwszych rozstań. Co wydarzy się w programie?

"Rolnik szuka żony 4" odc. 3 - czas pierwszych rozstań. Co wydarzy się w programie?
Źródło zdjęć: © WP.PL

23.09.2017 11:30, aktual.: 23.09.2017 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami 3. odcinek 4. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy staną przed trudnym zadaniem dokonania selekcji kandydatów i kandydatek.

"Rolnik szuka żony 4" powraca po krótkiej przerwie. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu TVP1 nie wyemitowała premierowego odcinka ze względu na trwający Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Fani programu mogą odetchnąć, produkcja ponownie zagości w ramówce stacji, a wraz z kolejnym epizodem nie zabraknie miłosnych emocji. Uczestnicy ostatnio mieli okazję osobiście poznać kandydatki i kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa po wcześniejszym zapoznaniem się z ich listami. Za czterema rolnikami i jedną rolniczką są już pierwsze randki. Sielankowa atmosfera będzie mieć jednak swój koniec. Nadejdzie bowiem czas pożegnania się z niektórymi osobami.

W 3. odcinku programu rolnicy będą musieli zdecydować, kto faktycznie przez najbliższy czas zamieszka w ich domach. Każdy będzie mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy osoby. To oznacza, że trzeba będzie dokonać pierwszej selekcji. Zadanie to oczywiście nie będzie łatwe. O swoim werdykcie rolnicy powiadomią kandydatki i kandydatów przez wręczenie żółtego kwiatka. Otrzymanie takiego podarunku oznacza, że dana osoba opuści program.

Oprócz tego w nadchodzącym odcinku będziemy świadkami kolejnych randek bohaterów. Piotr na chwilę zamieni się w modela i na specjalnie przygotowanym wybiegu, będzie mógł zaprezentować swoje wdzięki. Z kolei Małgorzata zabierze nas na lekcję robienia baniek. Mikołaj zdradzi talent malarski, a Karol pokaże, jak robić najpiękniejsze bukiety. Zbigniew natomiast postanowi zabrać wybrane przez siebie kandydatki na ryby.

Najnowsza odsłona "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowana w niedzielę 24 września o godzinie 21:25, oczywiście na antenie TVP1.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także