Trwa ładowanie...

Kogo zastąpi Rogalska? Blady strach padł na gwiazdy TVN

Marzena Rogalska przyznała niedawno, że po odejściu z TVP może przebierać w ofertach pracy. Czy jedną z nich złożyło dziennikarce TVN? "Super Express" potwierdza te doniesienia i ujawnia, komu może zaszkodzić transfer Rogalskiej.

Share
Marzena Rogalska
Marzena RogalskaŹródło: AKPA
d333npp

Marzena Rogalska po odejściu z Telewizji Polskiej nie narzeka na brak zajęć. Dziennikarkę wciąż można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje, niedawno wydała też swoją powieść "Czas tajemnic". Jakiś czas temu dziennikarka zdradziła jednak, że planuje powrót na wizję, co uruchomiło falę spekulacji, gdzie miałaby się pojawić. "Super Express" informował, że dawna gwiazda "Pytania na śniadanie" negocjuje z TVN. Według doniesień plotkarskich portali, Marzena Rogalska miałaby dołączyć do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Serwis Pudelek sugerował nawet kolejny kobiecy duet w tym programie, jaki miałyby stworzyć Marzena Rogalska i Beata Sadowska. To oznaczałoby jednak zmiany w obsadzie porannego formatu, z którym musiałaby pożegnać się jedna z dotychczasowych par.

Jak donosi "Super Express", za sprawą tych informacji blady strach padł na Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme, którzy zbierają mieszane recenzje widzów. Nie da się ukryć, że są jedną z najbardziej kontrowersyjnych par.

Odejścia z TVN

"Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera konkurencję" –pisze tabloid.

Warto przypomnieć, że Filip Chajzer ma na koncie wiele wpadek w programie. Jedną z najgłośniejszych, która odbiła się w mediach szerokim echem, były żarty z osób cierpiących na zaburzenia lękowe. Jesienią 2019 roku prowadzący "Dzień dobry TVN" udawał na wizji atak paniki. Na stację i dziennikarza posypały się gromy. Głos w sprawie zabrała też KRRiT, która upomniała TVN i zaleciła stacji większą wrażliwość na swoich odbiorców.

d333npp

Chcielibyście zobaczyć w "Dzień dobry TVN" parę: Rogalska i Sadowska?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d333npp

Podziel się opinią

Share
d333npp
d333npp