RozrywkaRogalska prowadziła "Zacznij od nowa". Znamy wyniki oglądalności

Rogalska prowadziła "Zacznij od nowa". Znamy wyniki oglądalności

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
Źródło zdjęć: © ONS

23.02.2021 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śniadaniowe pasmo w TVP było do niedawna domeną Marzeny Rogalskiej. Oprócz "Pytania na śniadanie", prowadziła nowy program w niedzielne przedpołudnia. Czy przyciągał widzów? Są wyniki oglądalności.

Marzena Rogalska nieoczekiwanie rozstała się z Telewizją Polską po 12 latach pracy. Decyzja o tyle zaskoczyła widzów, że prezenterka miała od lat mocną pozycję i wciąż mogła liczyć na angaż w kolejnym programie. Tymczasem poinformowała fanów, że przyszła pora na zmiany i postanowiła odejść ze stacji. W mediach pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat – wielu fanów i znanych znajomych dziennikarki gratulowało jej odważnej decyzji.

Sama Rogalska nie jest jednak skora do ujawniania szczegółów jej rozstania z pracodawcą. Wyjawiła jedynie, że wszelkie programy z jej udziałem, które w najbliższym czasie zobaczą widzowie, zostały nagrane wcześniej. Co do nowego otwarcia podsumowała jedynie enigmatycznie "pamiętajcie, że zawsze możecie zacząć od nowa".

Oczywiście cytat ten odnosi się przede wszystkim do rozpoczęcia kolejnego rozdziału prezenterki, ale po części może odnosić się do programu, który w ostatnim czasie prowadziła.

Mowa właśnie o "Zacznij od nowa", poradnikowo-lifestyle’owym formacie, w którym uczestnicy przechodzili metamorfozy pod okiem stylistów, kosmetologów i specjalistów od wizerunku. Odpowiednie zabiegi i zmiany stylizacji miały przyczynić się do wyzbycia się przez uczestników kompleksów.

Program prowadziła Marzena Rogalska i Kalina Ben Sira. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, znane są wyniki oglądalności show. Nadawany w niedzielne przedpołudnia, po "Pytaniu na śniadanie", program w okresie od 3 stycznia do 21 lutego 2021 oglądało średnio 452 tys. osób.

Choć jak na tego typu formaty widownia nie była niska, dawała TVP2 dopiero czwarte miejsce. Widzowie chętniej wybierali w tym czasie Jedynkę, Polsat i TVN. Czy program wróci z kolejnym sezonem? Czas pokaże. Jeśli tak, będzie z pewnością musiał pojawić się w zmienionej formie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także