Trwa ładowanie...

Wiemy, dlaczego odeszła z TVP. Marzena Rogalska zdobyła się na szczerość

W zapowiedzi najnowszego wywiadu, którego Marzena Rogalska udzieliła Beacie Sadowskiej, dziennikarka nie kryła łez. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się odejść z TVP.
Share
Marzena Rogalska nie kryła łez wzruszenia
Marzena Rogalska nie kryła łez wzruszeniaŹródło: Instagram, Fot: beata_sadowska_official
d7ugbef

Kiedy media obiegła informacja, że Marzena Rogalska zrezygnowała z dalszej pracy w TVP, wszyscy byli zaskoczeni. Dziennikarka była związana przez 12 lat z programem "Pytanie na śniadanie". Razem z Tomaszem Kammelem tworzyli zgrany duet, który zaskarbił sobie sympatię widzów w całej Polsce.

Niestety przygoda Rogalskiej w TVP dobiegła końca, a decyzja, którą podjęła, nie należała do najprostszych. "Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu 'Zacznij od nowa' okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa" - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

d7ugbef

Marzena Rogalska płacze podczas wywiadu

Wszyscy zastanawiają się, co było powodem odejścia Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej. Okazuje się, że dowiemy się tego niebawem. Beata Sadowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zapowiedź wywiadu, który przeprowadziła z byłą prowadzącą "Pytania na śniadanie".

Okazuje się, że dziennikarka była przepracowana. - Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - słyszymy w zapowiedzi. Gwiazda zdradzi również, na co najlepiej wydawać pieniądze. - To zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć - wyznała.

d7ugbef

Gwiazda opowiedziała również o bliskich jej osobach. Ten temat doprowadził dziennikarkę do łez. - Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem - dodała Marzena Rogalska.

Zoacz także: Marzena Rogalska: Wiem, jak to jest nie mieć taty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7ugbef

Podziel się opinią

Share
d7ugbef
d7ugbef