Trwa ładowanie...

Rodzinka.pl. Natalia i Ludwik zostają dziadkami (odcinek 267 - streszczenie)

W 267. odcinku serialu "rodzinka.pl" klan Boskich się powiększy. Na świecie pojawi się długo oczekiwana córka Magdy i Tomka. Natalia i Ludwik oszaleją na punkcie wnuczki.

Rodzinka.pl. Natalia i Ludwik zostają dziadkami (odcinek 267 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
d2jawdw
d2jawdw

Rodzinka.pl (odcinek 267 - streszczenie) - 15.09.2019

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) zostają dziadkami. Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie (Olga Kalicka) i Tomkowi (Maciej Musiał) całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi (Jacek Braciak), powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach.

Jedynie Kacperek (Mateusz Pawłowski) opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba (Adam Zdrójkowski) podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

Poranny spokój Boskich burzy zepsuta lodówka. Tomek wpada do domu, żeby się zdrzemnąć. Kuba kłóci się z Paulą (Julia Wieniawa), tłumacząc się ze słów, których nie powiedział. Ich sprzeczkę niespodziewanie przerywa Kacper. Filip (Adam Sikora) jest zdziwiony relacją przyjaciela i Pauli. Ludwik zarzuca Natalii, że ciągle przegląda internet. Natalia i Beata (Agnieszka Wosińska) chcą odciążyć młodych rodziców i prześcigają się w pomocy nad wnuczką. Rywalizacja obu babć uspokaja się, gdy widzą razem Tomka, Magdę i małą Majeczkę.

Rodzinka.pl - odcinek 267 - niedziela, 15.09.2019, o godz. 16:25 TVP2

d2jawdw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jawdw