Trwa ładowanie...
d3ixu5v

"Rodzina zastępcza" w Mongolii? Misheel jest tam znana

"Rodzina zastępcza" ma szansę trafić do... mongolskiej publiczności. Misheel Jargalsaikhan mówi, że tamtejsze stacje chcą kupić serial.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na planie "Rodziny zastępczej"
Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na planie "Rodziny zastępczej" (Forum)
d3ixu5v

Serial "Rodzina zastępcza" był kręcony w Polsce w latach 1999-2009. Misheel Jargalsaikhan, która wcielała się w jedną z głównych ról, po zakończeniu zdjęć mieszkała przez 10 lat w Polsce. Ale później postanowiła wrócić do rodzinnej Mongolii, gdzie dostała ciekawą ofertę zawodową.

- Zniknęłam na prawie 1,5 roku z Polski. Była to decyzja spowodowana osobistymi sprawami, ale później zakotwiczyłam się tam zawodowo. Zaczęłam pracę w mongolskiej komisji filmowej i powierzono mi dość fajną, ale i odpowiedzialną posadę, bo jako dyrektor kreatywny – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Dodała, że posadę otrzymała właśnie dzięki wieloletniej pracy w telewizji: - Publiczność mongolska mnie nie znała, więc zaczęłam udzielać tam wywiadów, żeby wytłumaczyć, dlaczego jestem na takim stanowisku. Teraz wszyscy są ciekawi "Rodzinki zastępczej".

d3ixu5v

Aktorka dodała, że kilka mongolskich stacji złożyło już ofertę zakupu serialu. Ale przyznała też, że w dzieciństwie nie chciała, by w Mongolii pokazywano "Rodzinę zastępczą".

- Jak byłam młodsza, kiedy kręciliśmy ten serial, to jedna z mogolskich telewizji już wtedy chciała go kupić. Ale ja poprosiłam rodziców, żeby mi tego nie robili. W Polsce nie miałam prywatnego życie, a w Mongolii mogłam się czuć swobodnie. Rodzice uszanowali prośbę i serial się tam nie pojawił. Teraz jestem dorosła i gotowa, żeby w Mongolii go zobaczyli.

Zobacz także: producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

d3ixu5v

Podziel się opinią

Share
d3ixu5v
d3ixu5v